Maja Ostaszewska i Jakub Gierszał w kryminale Netfliksa

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Maja+Ostaszewska+i+Jakub+Giersza%C5%82+w+kryminale+Netfliksa-150366
Maja Ostaszewska i Jakub Gierszał w kryminale Netfliksa
Jak ogłosiła dziś platforma Netflix, w Trójmieście rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Kolory zła. Czerwień".

Co wiemy o filmie "Kolory zła. Czerwień"?Projekt jest ekranizacją powieści kryminalnej Małgorzaty Oliwii Sobczak. Adrian Panek ("Powrót") i Łukasz M. Maciejewski ("Braty") przygotowali scenariusz. Panek będzie również reżyserem całości.

Trójmiejska plaża staje się miejscem dramatycznego odkrycia, gdy morze wyrzuca na brzeg ciało młodej dziewczyny. Nietypowe okaleczenia ofiary wskazują na morderstwo. Na czele dochodzenia staje ambitny i nieustępliwy prokurator, Leopold Bilski. W śledztwo angażuje się też matka ofiary, sędzia Helena Bogucka. Wszystkie tropy prowadzą do jednego z nadmorskich klubów, który okazuje się być związany ze sprawą morderstwa kobiety sprzed 15 lat. Z gromadzonych w trakcie śledztwa informacji i zatajonych przez lata dowodów powoli wyłania się mroczne oblicze przestępczego Trójmiasta. Odkrycia Bilskiego i Boguckiej zaczynają być bardzo nie na rękę lokalnej policji.

W rolach głównych zobaczymy Maję Ostaszewską ("Teściowie"), wcielającą się w postać sędzi, Heleny Boguckiej, szukającej sprawiedliwości po stracie córki, oraz Jakuba Gierszała ("Chyłka") w roli nieustępliwego prokuratora, Leopolda Bilskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones