Fani i gwiazdy żegnają Matthew Perry'ego

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Matthew+Perry+nie+%C5%BCyje.+Gweneth+Paltrow%2C+Selma+Blair+i+inne+gwiazdy+%C5%BCegnaj%C4%85+przyjaciela-152628
Fani i gwiazdy żegnają Matthew Perry'ego
źródło: Getty Images
autor: Phillip Faraone
Niespodziewana śmierć Matthew Perry'ego wstrząsnęła fanami na całym świecie. Pod nowojorską kamienicą, której ujęcia prezentowały w "Przyjaciołach" dom Chandlera Binga pojawiły się listy i kwiaty upamiętniające zmarłego aktora. 

Fani żegnają Matthew Perry'ego


Kamienica mieszcząca się na rogu Bedford i Grove w Greenwhich Village jest szczególnym miejscem dla fanów "Przyjaciół". To właśnie ten budynek miał być domem tytułowych bohaterów. Nic dziwnego, że po szokującej informacji o przedwczesnej śmierci Matthew Perry'ego, czyli ekranowego Chandlera Binga, fani gromadzą się tam, by upamiętnić aktora. Zostawiają kwiaty i wzruszające listy:

Tak nam przykro, że nikogo nie było przy Tobie. Kochamy Cię, będą za Tobą tęsknić całe pokolenia. Dziękujemy za to, że byłeś naszym przyjacielem.

Ten, w którym wszyscy stracili przyjaciela. Czy powiedzenie "Żegnaj" mogłoby być trudniejsze? Nigdy się nie dowiemy, jaką pracę wykonywał Chandler, ale zawsze będziemy pamiętać, ile radości przyniosło nam jego towarzystwo. Zawsze będziemy dla Ciebie, Matthew.

Gwiazdy żegnają Matthew Perry'ego


Media społecznościowe zalała fala postów, w których przyjaciele i fani żegnają Matthew Perry'ego. Wpisy zamieścili m.in. Gwyneth Paltrow, Selma Blair, Melissa Joan Hart, Viola Davis, Bai Ling, Fran Drescher czy Laura Benanti, która spotkała się ze zmarłym aktorem na planie serialu "Go On". Niektóre z nich publikujemy poniżej:

Poznałam Matthew Perry'ego w 1993 roku na Festiwalu Teatralnym w Williamstown w Massachusetts. Oboje spędziliśmy tam większość lata, grając w przedstawieniach. Był taki zabawny i słodki, wspaniale było przebywać w jego towarzystwie. Jeździliśmy, by popływać w potokach, piliśmy piwo w uniwersyteckim barze, całowaliśmy się w polu wysokiej trawy. To było magiczne lato. Nakręcił już pilotowy odcinek "Przyjaciół", ale nie został on jeszcze wyemitowany. Denerwował się, miał nadzieję, że przełom w karierze jest tuż za rogiem. I był. Przez jakiś czas pozostaliśmy przyjaciółmi i choć nasze drogi się rozeszły, zawsze cieszyłam się, gdy miałam okazję go spotkać. Jestem dziś niezwykle smutna, tak jak wielu z Was. Mam nadzieję, że Matthew zaznał nareszcie spokoju – napisała Gwyneth Paltrow

Oryginalny wpis znajdziecie poniżej: Mój pierwszy chłopak. Wszyscy kochaliśmy Matthew Perry'ego, ale moje uczucie do niego było szczególne. Każdego dnia kochałam go bezwarunkowo. A on mnie. I jestem załamana. Mam złamane serce. Słodkich snów, Matty. Słodkich snów – napisała Selma Blair.Matty był hojny, błyskotliwy i miał niezrównany talent. Co za druzgocąca strata. Nich pamięć o nim będzie błogosławieństwem – czytamy we wpisie Laura Benanti, która spotkała się z aktorem na planie serialu "Go On".


 
Jestem zszokowana, jak my wszyscy! Za wcześnie, był zbyt młody, ale niebo zyskało kolejnego zabawnego anioła – napisała Melissa Joan Hart.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones