Michael Shannon powraca do uniwersum DC. Wystąpi we "Flashu"

Reddit / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+Shannon+powraca+do+uniwersum+DC.+Wyst%C4%85pi+we+%22Flashu%22-144948
Michael Shannon powraca do uniwersum DC. Wystąpi we "Flashu"
Warner Bros. zaktualizował informacje na temat swoich planów filmowych na przyszły rok. Przy okazji, zupełnie bez fanfar, potwierdził kilka informacji, które z całą pewnością zainteresują fanów ekranizacji komiksów DC.


Michael Shannon w obsadzie "The Flash"Michael Shannon, który pojawił się jako Generał Zod w "Człowieku ze stali" wraca do świata DC. Aktor znalazł się w obsadzie widowiska "The Flash", którego premiera planowana jest na listopada 2022 roku.

Warner potwierdził również udział Antje Traue. Ona także znana jest fanom ekranizacji komiksów DC z widowiska "Człowiek ze stali". Wcieliła się w nim w postać Faory.

Fani już spekulują, czy oznacza to, że doniesienia Daniela Richtmana na temat "The Flash" okażą się prawdą. Twierdził on, że Flash ma odwiedzić dawne filmy osadzone w DC, wchodzić w interakcje z ich bohaterami i zmieniać ich historię.


Michael Keaton w "Batgirl"?W tej samej informacji prasowej pojawiła się intrygująca informacja na temat filmu "Batgirl", który Warner Bros. produkuje z myślą o platformie HBO Max. Otóż w obsadzie umieszczony został Michael Keaton.

Keaton to oczywiście odtwórca Batmana w filmie Tima Burtona. Aktor powróci do świata ekranizacji DC w filmie "The Flash". Teraz okazuje się, że zobaczymy go również w historii "Batgirl". Tytułową bohaterką będzie Barbara Gordon, córka komisarza Gordona. Co będzie tam robił Keaton, tego na razie nie wiadomo.

Nie można wykluczyć, że obecność nazwiska Keatona przy tym filmie to zwykła pomyłka. Może to sugerować fakt, że w obsadzie "The Flash" Keaton jest wymieniony dwa razy.

Zwiastun filmu "Człowiek ze stali"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones