Miles Teller gwiazdą romansu od reżysera "Czarnego telefonu"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Miles+Teller+gwiazd%C4%85+romansu+od+re%C5%BCysera+%22Czarnego+telefonu%22-147530
Miles Teller gwiazdą romansu od reżysera "Czarnego telefonu"
źródło: Getty Images
autor: Amanda Edwards
Miles Teller powraca do współpracy ze studiem Skydance. Producenci hitu tego lata, "Top Gun: Maverick", przygotowują nowy film Scotta Derricksona ("Czarny telefon", "Doktor Strange") o tytule "The Gorge". Aktor negocjuje właśnie szczegóły dołączenia do projektu w roli głównego bohatera.

GettyImages-618580142.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


"The Gorge" – co wiemy o projekcie?Szczegóły dotyczące fabuły filmu na razie są trzymane w tajemnicy. "The Gorge" opisywane jest jednak jako pełna akcji historia miłosna. Autorem scenariusza został Zach Dean, odpowiedzialny za "Deadfall. W potrzasku", "24 godziny po śmierci", "Wojna o jutro" czy powstający właśnie horror "Day Drinker". W 2020 roku skrypt "The Gorge" znalazł się w publikacji "The Black List". Jest to lista najciekawszych scenariuszy krążących po Hollywood, które jeszcze nie zostały przeniesione na ekran.

Oprócz Skydance producentem "The Gorge" zostanie Crooked Highway, firma reżysera. Z jej ramienia projektem będą zajmować się: stały współpracownik Derricksona C. Robert Cargill (współscenarzysta "Doktora Strange’a", "Sinister" i "Sinister II") oraz Sherryl Clark ("Projekt: Monster", "Zwarcie", "Dzień dobry TV").

Miles Teller – ostatnie projektyTeller dał się poznać szerokiej publiczności w połowie ubiegłej dekady dzięki roli w filmie Damiena Chazelle’a "Whiplash", a także udziałowi w skierowanej do nastoletniej widowni serii "Niezgodna". Oprócz roli porucznika Bradleya "Roostera" Bradshawa w "Top Gun: Maverick", w 2022 roku Teller pojawił się również w innych projektach. Ponownie współpracował z Josephem Kosinskim przy dystrybuowanym przez Netflix filmie sci-fi "Pajęcza Głowa". Na ekranie towarzyszyli mu Jurnee Smollett i Chris Hemsworth. W opowiadającym o kulisach realizacji "Ojca chrzestnego" miniserialu "The Offer" wcielił się w Alberta S. Ruddy’ego, producenta legendarnego filmu Francisa Forda Coppoli.

Zwiastun filmu "Top Gun: Maverick"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones