Nie będzie drugiego sezonu "The Get Down"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nie+b%C4%99dzie+drugiego+sezonu+%22The+Get+Down%22-123325
Czy są na sali jacyś fani serialu "The Get Down"? Niestety, będą musieli poprzestać na cieszeniu się jednym sezonem. Netflix postanowił nie przedłużać projektu na kolejne lata.


Serial Baza Luhrmanna opowiadał o tym, jak bankrutujący Nowy Jork lat 70. ubiegłego wieku stał się gruntem, na którym wyrosły hip-hop, punk i disco. Bohaterami serialu byli nastolatkowie z południowego Bronksu.

Była to jedna z najdroższych produkcji platformy. 12-odcinkowy sezon pierwszy kosztował około 120 milionów dolarów. W zeszłym miesiącu premierę miała jego druga połowa.

Jeszcze niedawno Luhrmann udzielał wywiadów, w których zapowiadał, że prace nad drugim sezonem już trwają. Sugerował też, że tym razem jego udział w projekcie byłby bardziej ograniczony niż dotychczas. Reżyser odniósł się do wieści o skasowaniu serialu w poście na Facebooku, sugerując, że jedną z przyczyn końca projektu była właśnie jego niechęć do pełnego zaangażowania. Żałuję, że nie mogę się podzielić i być w dwóch miejscach na raz. Ale prawda jest taka: robię filmy, napisał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones