Stare wilki znowu razem! Oto Brad Pitt i George Clooney w teaserze "Wolfs"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+Brad+Pitt+i+George+Clooney+w+teaserze+%22Wolfs%22-155821
Stare wilki znowu razem! Oto Brad Pitt i George Clooney w teaserze "Wolfs"
źródło: Getty Images
autor: James Devaney
W sieci zadebiutował teaser thrillera "Wolfs", w którym po raz kolejny przed kamerą spotkają się Brad Pitt i George Clooney. Króciutki klip zapowiada pełen zwiastun filmu, który ma pojawić się w internecie już jutro. Zobaczcie, jak prezentuje się produkcja platformy Apple TV+.
  

"Wolfs" - zapowiedź zwiastuna

"Wolfs" - co wiemy o filmie?Jon Watts nie tylko wyreżyserował thriller "Wolves", ale także jest autorem jego scenariusza i producentem. Zdjęcia zakończyły się jesienią. Zanim film trafi na Apple TV+, planowana jest dystrybucja kinowa. Będzie za nią odpowiadać Sony Pictures. 
     
Film opowiada o dwóch specjalistach od brudnej roboty, którzy zostają przydzieleni do tego samego zadania. W rozmowie z Deadline George Clooney zdradził, że w planach jest już druga część. 
  
Rozmawiamy już o sequelu filmu, który zrobiłem z Bradem i Jonem Wattsem. Praca na planie była czystą przyjemnością, a Jon jest niezwykle utalentowanym facetem, do tego bardzo radosnym. Widać, że uwielbia to, co robi. Ten film z pewnością będzie hitem box office'u, fajnie było też ponownie pracować z Bradem. Naprawdę świetnie się bawiliśmy – powiedział. 

Wspólne projekty Brada Pitta i George'a ClooneyaBrad Pitt i George Clooney chętnie współpracują. Po raz pierwszy spotkali się na planie filmu "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" w reżyserii Stevena Soderbergha. Wystąpili też w jego sequelach – "Ocean's Twelve: Dogrywce" i "Ocean's 13". Współpracowali przy komediodramacie "Niebezpieczny umysł", czyli debiucie reżyserskim Clooneya, komedii kryminalnej braci Coen "Tajne przez poufne" oraz opowiadającej o równości małżeńskiej sztuce "8". George Clooney promuje aktualnie swój najnowszy film, dramat "The Boys in the Boat". Brad Pitt pracuje nad opowiadającym o  F1 widowisku "Apex".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones