Po prawie 20 latach Kevin Costner kręci nowy film

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Po+prawie+20+latach+Kevin+Costner+kr%C4%99ci+nowy+film-145304
Po prawie 20 latach Kevin Costner kręci nowy film
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Mamy dobrą wiadomość dla fanów Kevina Costnera. Po prawie 20-letniej przerwie gwiazdor gotów jest ponownie stanąć za kamerą filmu kinowego. Jego nowy projekt nosi tytuł "Horizon".

Co wiemy o filmie "Horizon"?Filmem "Horizon" Kevin Costner powraca do swojego ulubionego gatunku - westernu. Będzie to wielowątkowa opowieść rozgrywająca się na przestrzeni 15 lat w Ameryce sprzed wojny secesyjnej. Przedstawi historię ekspansji Stanów Zjednoczonych na zachód i trudnych losów osadników.

Na ekspansję Ameryki na zachód składało się wiele elementów od niebezpieczeństw, których źródłem była sama natura, przez skomplikowane relacje z rdzennymi mieszkańcami tych terenów, po intrygi, determinację, a często i bezwzględność tych, którzy pragnęli zasiedlić te ziemie - powiedział Costner portalowi Deadline. - "Horizon" opowie o nich wszystkich w szczery i przystępny sposób, podkreślając różne punkty widzenia oraz konsekwencje podejmowanych decyzji, które wpływały na życie i śmierć bohaterów.

W lutym powinien rozpocząć się proces obsadzania ról. Zdjęcia powinny rozpocząć się w Utah pod koniec sierpnia.

Costner będzie reżyserem, producentem oraz jedną z gwiazd projektu.


Kevin Costner i wielki hit "Yellowstone"Choć ostatnim wyreżyserowanym przez Kevina Costnera filmem było "Bezprawie" z 2003 roku, to wcale nie znaczy, że gwiazdor nie miał pracowitych lat. Ostatnio wielkie triumfy święci produkowany przez niego serial "Yellowstone", w którym również gra jedną z głównych ról.

"Yellowstone" opowiada historię ranczerów z Montany. Rozległa posiadłość Duttonów sąsiaduje z rezerwatem Indian, terenami deweloperów i parkiem narodowym Yellowstone. Każda za stron jest zainteresowana ziemią, której właścicielem jest John Dutton. Ten jednak zamierza za wszelką cenę bronić swojego dziedzictwa, wraz z pomocą swojej bezwzględnej córki Beth, oraz trzech synów, Jamiego, Kayce’ego i Lee.

Zwiastun serialu "Yellowstone"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2022. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones