Poznamy historię dzieciństwa Tony'ego Soprano?

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Poznamy+histori%C4%99+dzieci%C5%84stwa+Tony%27ego+Soprano-123626
10 lat po emisji ostatniego odcinka serialu "Rodzina Soprano" – i jednego z najlepszych, wciąż dyskutowanych zakończeń w historii telewizji oraz kina w ogóle – twórca serii, David Chase, nie wyklucza nakręcenia prequela sagi. 


Chase, zapytany z okazji rocznicy końca serialu o szanse na kontynuację z nową obsadą – tak, by raz na zawsze rozwiązać tajemnicę zakończenia – odpowiedział, że nie jest to możliwe. Ale prequel to co innego. "Nigdy nie potrafiłem sobie wyobrazić powrotu serii w formie kontynuacji, jedyna szansa to prequel" – powiedział. 

Twórca potwierdził nawet, że prowadził ze studiem luźne rozmowy na temat takiego pomysłu, ale żadne decyzje nie zostały podjęte. Dodał także, że prędzej skłaniałby się ku pełnometrażowemu filmowi opowiadającemu o dzieciństwie Tony'ego, kiedy to rządy w familii sprawowali jego ojciec John i wujek Junior. Ale – jak podkreślił – pomysły ulegają zmianom. Nic nie jest więc przesądzone. Biorąc pod uwagę, że ostaniami czasy najciekawsze projekty realizowane są właśnie przez telewizję i platformy internetowe, można mieć nadzieję, że opowieść o "Rodzinie Soprano" zostanie rozbudowana, a co więcej – spotka się z należytym szacunkiem.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones