Ryan Reynolds bierze wolne od grania w filmach

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ryan+Reynolds+bierze+wolne+od+grania+w+filmach-144221
Ryan Reynolds bierze wolne od grania w filmach
źródło: Getty Images
autor: Jason Mendez
Ryan Reynolds zakończył właśnie zdjęcia do bożonarodzeniowego musicalu "Spirited". Z tej okazji zamieścił na Instagramie wiadomość, w której poinformował fanów, że bierze sobie "mały urlop od robienia filmów".  

Śpiewanie, taniec i zabawa w piaskownicy z Willem Ferrellem sprawiły, że spełniło się wiele marzeń. To także mój drugi film ze wspaniałą Octavią Spencer – napisał gwiazdor. Idealny czas na mały urlop od kręcenia filmów. Będę tęsknić za każdą sekundą pracy z tą nieprzyzwoicie uzdolnioną grupą twórców i artystów.

"Spirited" to rozgrywająca się współcześnie adaptacja "Opowieści Wigilijnej" Charlesa Dickensa. Autorami scenariusza i reżyserami filmu są Sean Anders i John Morris ("Tata kontra tata"). Realizację sfinansował Apple.


W tym roku do kin trafiły dwa filmy z udziałem Ryana Reynoldsa: komedia sensacyjna "Bodyguard i żona zawodowca" oraz widowisko "Free Guy", które zarobiło na całym świecie 328 milionów dolarów. 12 listopada na platformę Netflix trafi "Czerwona Nota", w której kanadyjski aktor zagrał u boku Dwayne'a Johnsona i Gal Gadot. W przyszłym roku Reynoldsa zobaczymy w "Spirited" oraz "The Adam Project".