Trzech Batmanów w nowym filmie Kevina Smitha

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Trzech+Batman%C3%B3w+w+nowym+filmie+Kevina+Smitha-133932
Kevin Smith zdradził, że w nowym filmie o przygodach Jaya i Cichego Boba, "Jay and Silent Bob Reboot", pojawią się trzej odtwórcy roli Człowieka Nietoperza. 

GettyImages-495249525.jpg Getty Images © Albert L. Ortega

Reżyser ujawnił informację podczas rozmowy z magazynem "EW": W filmie jest trzech różnych Batmanów, co jest dość niesamowite. Poproszony jednak o ujawnienie tożsamości owych gwiazd, twórca odparł, śmiejąc się: Nie mogę.

Internet zaczął już jednak zabawę w zgaduj-zgadulę. W obsadzie filmu jest Diedrich Bader, który powtarza swoją rolę Gordona, ochroniarza z filmu "Jay i Cichy Bob kontratakują". Bader użyczał głosu Batmanowi w serialu animowanym "Batman: Odważni i bezwzględni", więc prawdopodobnie to on jest pierwszym ze wspomnianych Batmanów.

Drugim jest zapewne stary znajomy Smitha Ben Affleck, który grał w kilku jego filmach. Swego czasu wcielił się zresztą w Holdena McNeila, autora komiksu "Bluntman and Chronic", wokół którego kręci się fabuła "Jay and Silent Bob Reboot", co czyni jego udział jeszcze bardziej prawdopodobnym.

Możliwe też, że w filmie pojawia się Kevin Conroy, użyczający głosu Batmanowi m.in. w serialu "Batman: The Animated Series". Conroy zagrał przecież w komedii Smitha "Yoga Hosers", więc jego występ w kolejnym filmie reżysera nie byłby wielkim zaskoczeniem.

Chyba, że Smithowi udało się obsadzić w filmie Michaela Keatona, Vala Kilmera, George'a Clooneya albo Christiana Bale'a?

Film opowie o tym, jak chłopcy muszą wrócić do Hollywood, by powstrzymać realizację rebootu starego filmu "Bluntman & Chronic Movie", w którym kiedyś wystąpili - dość powiedzieć, że nienawidzą nowej wersji. Ma to być satyra na przemysł filmowy i jego ostatnią obsesję remake'ów i rebootów. Reżyser zapowiedział gwiazdorską obsadę i szereg gościnnych występów.