W "House of Cards" ruszyły prace remontowe

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/W+%22House+of+Cards%22+ruszy%C5%82y+prace+remontowe-126824
Po trwającej trzy miesiące przerwie na plan powróciła ekipa serialu "House of Cards". Jednocześnie producenci ujawnili, że do obsady szóstego finałowego sezonu dołączyli Diane Lane i Greg Kinnear.


Ostatnia seria będzie liczyć tylko 8 odcinków. Tak jak przewidywaliśmy, główną bohaterką zostanie Claire Underwood grana przez Robin Wright.

Produkcja szóstego sezonu "HoC" została zawieszona 31 października. Przyczyną wstrzymania zdjęć był skandal z udziałem odtwórcy głównej roli Kevina Spaceya. Problemy aktora zaczęły się pod koniec października, gdy jego kolega po fachu Anthony Rapp oskarżył go o napaść seksualną w latach 80. Wkrótce potem odezwały się kolejne domniemane ofiary Spaceya, w tym jego współpracownicy z planu ""House of Cards". Dwukrotny laureat Oscara ogłosił wówczas, że dobrowolnie podda się terapii. Mimo to Netflix najpierw zdecydował się zakończyć serial po szóstym sezonie, a potem zwolnił gwiazdora. Przez ostatnie tygodnie scenarzyści show przerabiali fabułę finałowych odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones