"Deadpool 3": Liev Schreiber powróci jako Sabretooth?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wyst%C4%85pi%C5%82+w+%22X-Men+Geneza%3A+Wolverine%22.+Powr%C3%B3ci+w+widowisku+%22Deadpool+3%22-152018
"Deadpool 3": Liev Schreiber powróci jako Sabretooth?
Daniel Richtman znów dzieli się zasłyszanymi informacjami, które jeszcze nie zostały oficjalnie potwierdzone. Tym razem ma dobrą wiadomość dla fanów "X-Men Geneza: Wolverine". Liev Schreiber, który zagrał w nim Sabretootha, ma podobno ponownie wcielić się w tę postać. Tym razem w widowisku "Deadpool 3".

"Deadpool 3" – co wiemy o filmie?Będzie to pierwszy film o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya. Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza "Deadpoola" z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że trójka zachowa kategorię R.   

Reżyserem filmu jest Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022). Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).   


Pod scenariuszem podpisali się Rhett Reese, Paul Wernick, Zeb Wells, a także Reynolds oraz Levy.

W obsadzie prócz Reynoldsa i Jackmana znaleźli się m.in. Jennifer Garner (jako zabójczyni Elektra)
, Emma Corrin, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Rob Delaney, Karan Soni, Stefan Kapicic, Shioli Kutsuna i Leslie Uggams. Krążą pogłoski, że w filmie pojawi się na moment także Ben Affleck powracający do roli Daredevila

Jak duża będzie rola Schreibera, tego na razie nie wiadomo.

Zwiastun filmu "X-Men Geneza: Wolverine"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones