Zack Snyder: Więcej osób zobaczyło "Rebel Moon" niż "Barbie"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zack+Snyder+chwali+Netflix.+Uwa%C5%BCa%2C+%C5%BCe+%22Rebel+Moon%22+widzia%C5%82o+wi%C4%99cej+os%C3%B3b+ni%C5%BC+%22Barbie%22-154501
Zack Snyder: Więcej osób zobaczyło "Rebel Moon" niż "Barbie"
Zack Snyder był ostatnio gościem "The Joe Rogan Experience". W dwugodzinnej rozmowie chwalił Netflix i jego model dystrybucyjny, który zapewnia filmom i serialom dotarcie do zdecydowanie większej publiczności. Jak przykład podał "Rebel Moon" i "Barbie".

Netflix sprawił, że "Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia" widziało więcej osób niż

"Barbie"

To czyste szaleństwo, czym jest Netflix i model dystrybucyjny platformy. To nie kino. Tu wystarczy telefon i w każdej chwil, w każdym miejscu możesz włączyć "Rebel Moon". Machina, którą zbudował Netflix, jest czymś zupełnie innym. Jak się nad tym zastanowić, to jest to szalone - zachwycał się w rozmowie Zack Snyder.

I dalej wylicza: Weźmy przykład "Rebel Moon". Do dziś zobaczyły go osoby z 80-90 milionów kont na Netfliksie. Weźmy średnią dwie osoby na konto. Daje to 160 000 000 osób, które zobaczyły "Rebel Moon". Przenosząc to na model kinowej dystrybucji pomnóżmy to przez średnią cenę bilety 10 dolarów. Wychodzi 1,6 miliarda. A zatem jest wielce prawdopodobne, że więcej osób widziało "Rebel Moon" niż "Barbie".


O filmie "Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia"Zack Snyder, twórca takich filmów jak "300", "Człowiek ze stali" i "Armia umarłych", przedstawia "Rebel Moon", epicką produkcję z gatunku science fantasy. Gdy spokojnej kolonii na księżycu leżącym w najdalszym zakątku galaktyki zaczyna zagrażać armia despotycznego regenta Balisariusa, największą nadzieją na przetrwanie mieszkańców staje się żyjąca wśród nich tajemnicza Kora (Sofia Boutella). Mając za zadanie znaleźć wyszkolonych wojowników, którzy staną ramię w ramię z nią do walki z najeźdźcami, Kora zbiera grupkę outsiderów, buntowników, wieśniaków i wojennych sierot z różnych światów, których jednoczy pragnienie zemsty i odkupienia. Gdy losy całego Królestwa ważą się na najbardziej nieprawdopodobnym z księżyców, powstaje nowa armia bohaterów.

Zwiastun "Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones