Długość ma znaczenie? "Deadpool & Wolverine" bije rekord serii

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Znamy+czas+trwania+filmu+Marvela+%22Deadpool+%26+Wolverine%22-155671
Długość ma znaczenie? "Deadpool & Wolverine" bije rekord serii
Sieć kinowa AMC Theaters ujawniła czas trwania filmu Marvela "Deadpool & Wolverine". Szykuje się najdłuższa część cyklu, choć do najdłuższych widowisk MCU jest mu daleko.

Ile trwa "Deadpool & Wolverine"?"Deadpool & Wolverine" swoją premierę będzie miał w lipcu. Gwiazdami produkcji są Ryan Reynolds i Hugh Jackman. Całość wyreżyserował Shawn Levy.

Widowisko powstawało z przygodami. Było jedną z ofiar ubiegłorocznych strajków. Jego premierę trzeba było kilkakrotnie przekładać. Ostatecznie do kin wejdzie w lipcu. I jak podaje sieć AMC Theaters będzie trwać 2 godziny i 7 minut.


W historii cyklu o Deadpoolu jest to najdłuższa część. "Deadpool" z 2016 roku trwał bowiem godzinę i 48 minut. "Deadpool 2" był o 11 minut dłuższy i trwał godzinę i 59 minut.

"Deadpool & Wolverine" może być najdłuższą częścią cyklu, ale w świecie MCU jest wiele widowisk z czasem trwania dużo większym. Rekordzistą pozostaje "Avengers: Koniec gry", który trwa 3 godziny i 1 minutę. Na podium są jeszcze: "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" (2 godziny i 41 minut) oraz "Eternals" (2 godziny i 36 minut).

Zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones