Gus Van Sant nakręcił serial z Naomi Watts, Diane Lane. Zwiastun

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zwiastun+%22Feud%3A+Capote+vs.+the+Swans%22.+Producentem+jest+Ryan+Murphy-153491
Gus Van Sant nakręcił serial z Naomi Watts, Diane Lane. Zwiastun
Stacja FX zaprezentowała pełny zwiastun serialu "Feud: Capote vs. the Swans". Wśród reżyserów jest Gus Van Sant, który powraca do reżyserowania po sześcioletniej przerwie (jeśli nie liczyć drobnego projektu dla marki Gucci przed czterema laty).

Powrót antologii "Konflikt". O czym opowiada "Capote vs. the Swans"Serial "Feud: Capote vs. the Swans" to najnowsza odsłona projektu-antologii "Konflikt", za który odpowiada gigant telewizyjny Ryan Murphy.


Bohaterem jest uznany pisarz Truman Capote, który otacza się koterią kobiet z najwyższych elit nowojorskiej śmietanki towarzyskiej. Capote nazywał je swoimi łabędziami. Są pięknem dystyngowane i bogate. Wśród łabędzi znalazły się: grande dame Barbaba "Babe" Paley, Slim Keith, C.Z Guest i Lee Radziwill. Capote wkradł się w ich życie, zaprzyjaźnił się z nimi, a w końcu stał się powiernikiem ich tajemnic.

A potem je zdradził. W słabo zawoalowanej historii opisał wszystkie ich sekrety. Kiedy w magazynie Esquire opublikowano fragment jego książki, która miała być jego opus magnum, jego więź z łabędziami została raz na zawsze zniszczona.Wygnany ze świata towarzyskich elit, który tak kochał, wpadł w spiralę samozagłady, z której już nigdy się wyswobodził.

Jako Capote zobaczymy Toma Hollandera. Łabędziami są: Naomi Watts, Diane Lane, Chloë Sevigny, Calista Flockhart, Demi Moore i Molly Ringwald. W obsadzie jest również zmarły w czerwcu ubiegłego roku Treat Williams.

Oprócz Van Santa reżyserami odcinków serialu są Max Winkler i Jennifer Lynch.

"Feud: Capote vs. the Swans" będzie miał premierę na antenie FX 31 stycznia.

Zwiastun serialu "Feud: Capote vs. the Swans"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones