"Feud: Capote vs. the Swans": Naomi Watts, Diane Lane i Demi Moore w zapowiedzi drugiego sezonu serialu "Konflikt"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Konflikt%22%3A+Naomi+Watts%2C+Diane+Lane+i+Demi+Moore+w+zapowiedzi+drugiego+sezonu-153381
"Feud: Capote vs. the Swans": Naomi Watts, Diane Lane i Demi Moore w zapowiedzi drugiego sezonu serialu "Konflikt"
źródło: Materiały prasowe
Stacja FX opublikowała pierwszy teaser nadchodzącego serialu "Feud: Capote vs. the Swans". To najnowsza produkcja Ryana Murphy'ego i kolejna odsłona antologii, której pierwszym sezonem był "Konflikt: Bette i Joan". Gwiazdami serialu są m.in. Naomi Watts, Chloë Sevigny, Diane Lane, Demi Moore, Molly Ringwald i Calista Flockhart.
  

"Feud: Capote vs. the Swans" - zobaczcie teaser

O czym opowie "Feud: Capote vs. the Swans"?"Feud: Capote vs. the Swans" opowie o konflikcie między pisarzem Trumanem Capote'em a grupą kobiet z socjety zwanych "Łabędziami". Tom Hollander wcieli się w literata, autora "Śniadania u Tiffan'yego" i "Z zimną krwią", który zdradził przyjaźń grona wpływowych kobiet, publikując opowiadanie w magazynie "Esquire" i ujawniając tajemnice Babe Paley (Naomi Watts), C.Z. Guest (Chloë Sevigny) i Slim Keith (Diane Lane).


Calista Flockhart i Demi Moore zagrają dwie pozostałe "Łabędzice", Lee Radziwill i Ann Woodward. Treat Williams wcielił się w Williama Paleya, męża postaci Naomi Watts. Molly Ringwald z kolei pojawi się w roli Joanne Carson, przyjaciółki Capote'ego.

"Feud: Capote vs. the Swans" zadebiutuje 3 stycznia na antenie FX. Sezon będzie miał osiem odcinków. Za kamerą stanęli Gus Van Sant, Max Winkler i Jennifer Lynch. Funkcję showrunnera pełni Jon Robin Baitz.

"Konflikt" – antologia Ryana Murphy'ego


  
Bohaterkami pierwszego sezonu "Konfliktu" pt. "Konflikt: Bette i Joan" były Bette Davis i Joan Crawford, w które wcieliły się odpowiednio Susan Sarandon i Jessica Lange. Fabuła skupiała się na opisie ich legendarnej relacji podszytej zawiścią i ścisłą zależnością. 

"Konflikt: Bette i Joan"
Ryan Murphy wymyślił "Konflikt" jako jeden ze swoich seriali-antologii. Temat każdego sezonu miał być poświęcony innemu słynnemu skandalowi.

W planach był drugi sezon poświęcony następcy brytyjskiego tronu Karolowi i księżnie Dianie, ale Murphy ostatecznie odrzucił proponowany scenariusz. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones