"Kraven the Hunter": Russell Crowe spotka wroga Spider-Mana

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Kraven+the+Hunter%22%3A+Russell+Crowe+spotka+wroga+Spider-Mana-145446
"Kraven the Hunter": Russell Crowe spotka wroga Spider-Mana
źródło: Getty Images
autor: Jamie McCarthy
Powiększa się obsada widowiska "Kraven the Hunter", którego gwiazdą jest Aaron Taylor-Johnson ("Król wyjęty spod prawa", "Tenet"). W filmie studia Sony zagra również Russell Crowe ("Nieobliczalny", "Na cały głos"). Reżyseruje J.C. Chandor.

O czym opowie "Kraven the Hunter"?


Szczegóły fabuły pozostają na razie tajemnicą - nie wiadomo więc również, w kogo wcieli się Crowe. Mówi się jednak, że w filmie ma pojawić się wielu członków rodziny tytułowego bohatera. Czyżby aktor miał zagrać któregoś z nich?


Kraven alias Sergei Kravinoff to jeden z klasycznych przeciwników Spider-Mana. Uważa się za najlepszego myśliwego na świecie i poluje na Człowieka-Pająka, aby udowodnić wszystkim, że nie ma dla niego celów niemożliwych. Postać zadebiutowała w 1964 roku, a jej twórcami są Stan Lee oraz Steve Ditko. Najważniejsza komiksowa historia z udziałem Kravena to "Ostatnie łowy Kravena" - jej autorami są scenarzysta J.M. DeMatteis i rysownik Mike Zeck.

Dla Crowe'a będzie to drugi oparty na komiksach Marvela film, w jakim wystąpił. Aktor ma bowiem pojawić się w "Thor: Love and Thunder", gdzie wcieli się w postać Zeusa.


Spiderwersum studia Sony coraz większe


"Kraven the Hunter" będzie częścią komiksowego uniwersum Sony bazującego na postaciach Marvela. Należą do niego również "Venom" (2018) i "Venom 2: Carnage" (2021) z Tomem Hardym oraz nadchodzący "Morbius" (2022) z Jaredem Leto. W przygotowaniu jest również film o Madame Webb z udziałem Dakoty Johnson.


Scenariusz napisali Art Marcum, Matt Holloway oraz Richard Wenk. Za kamerą stanie J.C. Chandor ("Chciwość", "Potrójna granica").

Premierę filmu zaplanowano na 13 stycznia 2023 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones