"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" z kategorią R

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Liga+Sprawiedliwo%C5%9Bci+Zacka+Snydera%22+z+kategori%C4%85+R-141171
"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" z kategorią R
Jak podaje portal FilmRatings "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" wysoką kategorię wiekową R. Powodem jej przyznania mają być sceny przemocy i niecenzuralny język.

Projekt pierwotnie miał zostać zrealizowany w formie 4-odcinkowego miniserialu. Ostatecznie jednak Zack Snyder zdecydował się na jeden długi film, który w Stanach zadebiutuje na HBO Max, a w Polsce 18 marca na HBO GO.

W filmie "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni - Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller) - byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones