"Peacemaker": James Gunn pisze nowe odcinki. Drugi sezon będzie komentarzem do nowego DC

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Peacemaker%22%3A+Drugi+sezon+skomentuje+nowe+DC-152300
"Peacemaker": James Gunn pisze nowe odcinki. Drugi sezon będzie komentarzem do nowego DC
Wśród planów na przyszłość nowego DC mógł dziwić brak Peacemakera. James Gunn jednak już pracuje nad naprawieniem tego przeoczenia. Reżyser zdradził, że pisze właśnie drugi sezon serialu, którego gwiazdą jest John Cena.
   

Drugi sezon "Peacemakera" w drodzeGettyImages-1332077639.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


James Gunn, obecnie szef DC Studios (do spółki z Peterem Safranem), odpowiedział na pytania fanów w serwisie społecznościowym Threads. Jeden z użytkowników poprosił go o drugi sezon "Peacemakera".

Właśnie go piszę, zdradził Gunn w odpowiedzi. I mam mnóstwo frajdy.

Chwilę potem padło kolejne pytanie: czy drugi sezon "Peacemakera" będzie rozgrywał się w nowym uniwersum DC? I czy jakoś odniesie się do tego faktu?

Tak i tak, odparł reżyser.

Gunn obiecywał wcześniej, że Peacemaker powróci, chociaż nie znalazł się oryginalnej rozpisce planów nowego DC. Dotychczas spodziewać się można było jego udziału w serialu "Waller", w którym Viola Davis ponownie wcieli się w tytułową bohaterkę. Oczywiście, John Cena wciąż może wystąpić w tym projekcie. Teraz jednak wiemy, że na horyzoncie ma już swój własny serial.

"Serial Killers": Oceniamy pierwszy sezon serialu
O czym opowiada "Peacemaker"?Akcja pierwszego sezonu "Peacemakera" toczy się po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Suicide Squad. Legion samobójców". Poznajemy w nim dalsze losy superbohatera o wątpliwej etyce, który dla pokoju zrobi wszystko, niezależnie, ile mężczyzn, kobiet i dzieci będzie musiał zabić. Po opuszczeniu szpitala Peacemaker (John Cena), znany także jako Christopher Smith, ma nadzieję cieszyć się wolnością. Niestety szybko upomina się o niego kierowany przez Clemsona Murna (Chukwudi Iwuji) oddział do zadań specjalnych. Ma on dla niego propozycję nie do odrzucenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones