"Star Trek" Tarantino z kategorią wiekową R

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Star+Trek%22+Tarantino+z+kategori%C4%85+wiekow%C4%85+R-126135
Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że Quentin Tarantino wyreżyseruje kolejną część "Star Trek". Twórca "Pulp Fiction" właśnie przekonał wytwórnię Paramount, by - tak jak wszystkie jego pozostałe dzieła - film został zrealizowany z kategorią wiekową R!

GettyImages-505762290.jpg Getty Images © Phil Walters


Reżyser spędził również kilka godzin z trójką kandydatów walczących o posadę scenarzysty: Markiem L. Smithem ("Zjawa"), Lindsey Beer ("Masters of the Universe") i Drew Pearce'em ("Mission: Impossible - Rogue Nation"). W trakcie rozmowy opowiedział im o swoich pomysłach na fabułę widowiska. Podobno największe szanse na angaż ma Smith.

Tarantino nie ma czasu, by samodzielnie przygotować scenariusz. Już w przyszłym roku ruszają zdjęcia do jego dziewiątego filmu - kryminalnej opowieści rozgrywającej się na przełomie lat 60. i 70., w której jednym z wątków będzie zabójstwo Sharon Tate przez bandę Charlesa Mansona.  Premierę zaplanowano na 9 sierpnia 2019 roku.

Na razie nie wiadomo, kiedy "Star Trek" Tarantino trafi do kin. Pieczę nad przedsięwzięciem sprawuje producent J.J. Abrams, który wyreżyserował również dwa filmy z serii.
Udostępnij: