"Thunderbolts" jak "Legion samobójców". Tak zacznie się film Marvel Studios z Florence Pugh?

Comic Book Movie / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Thunderbolts%22+jak+%22Legion+samob%C3%B3jc%C3%B3w%22.+Tak+zacznie+si%C4%99+film-155813
"Thunderbolts" jak "Legion samobójców". Tak zacznie się film Marvel Studios z Florence Pugh?
źródło: Materiały prasowe
Jednym z nadchodzących projektów Mavel Studios jest "Thunderbolts", którego gwiazdami są Florence Pugh i Sebastian Stan. O fabule filmu wciąż nie wiadomo wiele, ale najnowsze plotki potwierdzają, że widowisko będzie czymś w stylu marvelowskiej wersji "Legionu samobójców".

"Thunderbolts" - tak zacznie się film?

Reporter Daniel Richtman ujawnił szczegóły otwierającej sekwencji filmu. Nie znajdziecie tu wielkich spoilerów, jedynie punkt wyjścia dla fabuły. Warto jednak pamiętać, że przeciek może się nie potwierdzić.   
  
Film rzekomo zaczyna się od sceny, w której Yelena Belova (Florence Pugh), US Agent (Wyatt Russell), Ghost (Hannah John-Kamen) i Taskmaster (Olga Kurylenko) zostają wysłani przez Contessę Valentine Allegro De Fontaine (Julia Louis-Dreyfus) na misję z zadaniem eliminacji nieznanego celu. Członkowie drużyny szybko uświadamiają sobie, że wysłano ich na śmierć, i postanawiają połączyć siły, by przeciwstawić się Val.

Czy postacią, którą mają wyeliminować jest Sentry (Lewis Pullman)? W jaki sposób w intrygę włączeni zostaną Zimowy Żołnierz (Sebastian Stan) i Red Guardian (David Harbour)? Czy potwierdzą się pogłoski, że w filmie pojawią się również Melina Vostokoff (Rachel Weisz), Bill Foster (Laurence Fishburne) i Thaddeus "Thunderbolt" Ross (Harrison Ford)? Czas pokaże.

Co wiemy o "Thunderbolts"?"Thunderbolts" opowie o grupie czarnych charakterów zatrudnionych przez amerykański rząd w charakterze oddziału do zadań specjalnych.

Gwiazdami "Thunderbolts" będą Florence Pugh (jako  Yelena Belova) i Sebastian Stan (jako Zimowy Żołnierz). Towarzyszyć im będą David Harbour (jako Red Guardian), Wyatt Russell (jako US Agent), Hannah John-Kamen (jako Duch), Olga Kurylenko (jako Taskmaster) i Julia Louis-Dreyfus (jako Valentina Allegra de Fontaine). W obsadzie znalazł się również Harrison Ford, który przejmie po Williamie Hurcie rolę Thaddeusa Rossa.

Za sterami projektu stanie telewizyjny weteran Jake Schreier("Kidding", "Shameless – Niepokorni"). Scenariusz napisał Eric Pearson.

Zdjęcia mają rozpocząć się w marcu. Premierę zaplanowano na 5 maja 2025 roku.


Zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine"


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones