"Fallout" jeszcze nie jest najlepszym serialem Amazonu (pod względem oglądalności)

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Amazon+podaje+nowe+wyniki+ogl%C4%85dalno%C5%9Bci+seriali+%22Fallout%22+na+platformie+Prime+Video-155286
"Fallout" jeszcze nie jest najlepszym serialem Amazonu (pod względem oglądalności)
Amazon znów chwali się wynikami oglądalności serialu "Fallout". Po 16 dniach show wciąż przyciąga tłumy. Tylko jeden serial w historii platformy Prime może pochwalić się lepszymi wynikami.

"Fallout" drugim najchętniej oglądanym serialem platformy PrimeJak chwali się Amazon, ponad 65 milionów osób na całym świecie obejrzał przynajmniej część serialu "Fallout" w ciągu pierwszych 16 dni jego obecności na platformie.

Tym samym jest to drugi najlepiej oglądany serial na platformie Prime. Numerem jeden pozostaje "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy".

Amazon zauważa przy tym, że "Fallout" zainteresowało widzów pod każdą szerokością geograficzną. Aż 60% wyniku "zrobiła" widownia spoza USA.


"Fallout" - przebojowa adaptacja cyklu gier wideo"Fallout" to jedna z droższych produkcji Amazonu. Budżet wynosi zawrotną kwotę 153 mln dolarów. Inwestycja najwyraźniej opłaciła się. Studio już parę tygodni temu ogłosiło, że drugi sezon z całą pewnością powstanie.

Akcja serialu rozgrywa się w zniszczonym przez nuklearną wojnę Los Angeles. Po zagładzie ludzie muszą żyć w podziemnych bunkrach, żeby chronić się przed promieniowaniem, mutantami i bandytami. Produkcja osadzona jest w świecie znanym z cyklu gier pod tym samym tytułem.

Showrunnerami serialu są Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner. Pierwsze pięć odcinków wyreżyserował Jonathan Nolan, który wraz z żoną Lisą Joy jest również producentem serialu. Główne role grają Walton Goggins, Ella Purnell, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones oraz Aaron Moten.

Oceniamy "Fallout"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones