Ariana DeBose z "West Side Story" zagra w "Kraven the Hunter"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ariana+DeBose+z+%22West+Side+Story%22+zagra+w+%22Kraven+the+Hunter%22-145687
Ariana DeBose z "West Side Story" zagra w "Kraven the Hunter"
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Ariana DeBose, nagrodzona Złotym Globem i nagrodą Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych oraz nominowana do Oscara za występ w "West Side Story" Stevena Spielberga, dołączyła do obsady widowiska "Kraven the Hunter". W tytułowej roli przeciwnika Spider-Mana wystąpi Aaron Taylor-Johnson.

Ariana DeBose jako CalypsoNie potwierdzono tego oficjalnie, ale DeBose prawdopodobnie wcieli się w postać Calypso. Calypso to kapłanka voodoo, która jest partnerką i kochanką Kravena.


W filmografii DeBose są "Bal" i "Hamilton" oraz serial "Schmigadoon". W jej aktorskich planach jest "Argylle" Matthew Vaughna z Henrym Cavillem i Samuelem L. Jacksonem oraz "I.S.S.", w którym zagrają również Chris Messina i Pilou Asbæk.


"Kraven the Hunter" - o czym opowie film?Kraven alias Sergei Kravinoff to jeden z zażartych wrogów Spider-Mana. Uważa się za najlepszego myśliwego na świecie i poluje na Człowieka-Pająka, aby udowodnić wszystkim, że nie ma dla niego celów niemożliwych. Postać zadebiutowała w 1964 roku, a jej twórcami są Stan Lee oraz Steve Ditko. Najważniejsza komiksowa historia z udziałem Kravena to "Ostatnie łowy Kravena" - jej autorami są scenarzysta J.M. DeMatteis i rysownik Mike Zeck.

Scenariusz filmu napisali Art Marcum, Matt Holloway oraz Richard Wenk. Za kamerą stanie J.C. Chandor ("Chciwość", "Potrójna granica"). W obsadzie są już Russell Crowe oraz Fred Hetchinger.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones