Zagadka teaserowego zdjęcia wyjaśniona! Co robi nowy Superman w Norwegii?

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Co+robi+nowy+Superman+w+Norwegii-154458
Zagadka teaserowego zdjęcia wyjaśniona! Co robi nowy Superman w Norwegii?
źródło: Materiały prasowe
Wyjaśniła się zagadka ośnieżonego kostiumu Człowieka ze Stali z pierwszego zdjęcia zapowiadającego widowisko "Superman". James Gunn wraz z ekipą odwiedził bowiem Norweską prowincję Svalbard, gdzie zrealizowano pierwsze sceny do filmu. Reżyser ujawnił, co nakręcono i jak wyglądała interakcja z miejscowymi.
 

James Gunn o Fortecy Samotności nowego Supermana
Nakręciliśmy pierwsze sceny, które pokazują Supermana uciekającego do jego lodowej samotni, powiedział James Gunn w wywiadzie dla "Svalbardposten". Chcieliśmy mieć miejsce, które będzie piękne i wygląda jak sam środek Arktyki. Przyjrzeliśmy się kilku lokacjom na całym świecie.

Svalbard przeważyło nad innymi miejscami pod kilkoma względami. Pierwsza rzecz to naturalne piękno. Dochodzi do tego fakt, że mamy tu rozmaitość krajobrazu, której nie znajdziemy gdzie indziej. Natura tworzy tu unikalny efekt, dodał reżyser.
  
Gunn zdradził też, co myśli o gapiach, których przyciągnął widok pracującej ekipy filmowej: Mieliśmy paru ciekawskich, którzy stali i nas obserwowali. Ale to absolutnie w porządku. Na tym polega różnica. Bycie zainteresowanym samym patrzeniem się to coś zupełnie innego niż ludzie próbujący wślizgnąć się na plan, żeby zrobić zdjęcia, które mogą sprzedać w sieci i na tym zarobić.

O czym opowie "Superman"?Premierę "Supermana" zapowiedziano na 11 lipca 2025 roku. Będzie to pierwszy film (ale nie pierwsza produkcja w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".   

Choć Gunn jest aktywny w mediach społecznościowych i sporo mówi o filmie, to jednak w sumie tak naprawdę niewiele wiemy o fabule. Podobno w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority.

W obsadzie są David Corenswet (Superman), Nicholas Hoult (Lex Luthor), Terence Rosemore (Otis), Milly Alcock (Supergirl), Isabela Merced (Hawkgirl), Nathan Fillion (Green Lantern) i Rachel Brosnahan (Lois Lane).

"Aquaman i Zaginione Królestwo" - zwiastunOstatnim filmem DC jest "Aquaman i Zaginione Królestwo". Zobaczcie zwiastun:
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones