Damian Lewis, Luke Perry i Dakota Fanning zagrają u Tarantino

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Damian+Lewis%2C+Luke+Perry+i+Dakota+Fanning+zagraj%C4%85+u+Tarantino-128571
Damian Lewis, Luke Perry i Dakota Fanning zagrają u Tarantino
źródło: Getty Images
autor: Tim P. Whitby
W obsadzie nowego filmu Quentina Tarantino coraz więcej gwiazd, mniej lub bardziej znanych, mniej lub bardziej pierwszoligowych. Właśnie ujawniono, że w "Once Upon a Time in Hollywood" zagrają też Damian Lewis, Luke Perry, Emile Hirsch i Dakota Fanning.

GettyImages-845605312.jpg Getty Images © Tim P. Whitby

Obsada filmu jest imponująca: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Burt Reynolds, Kurt Russell, Tim Roth i Michael Madsen.

Akcja filmu ma się rozgrywać w 1969 roku w Los Angeles. Główni bohaterowie to Rick Dalton (DiCaprio) i Cliff Booth (Pitt). Rick był kiedyś gwiazdą westernowego serialu telewizyjnego. Cliff to jego kumpel i kaskader. Obaj próbują się odnaleźć w Hollywood epoki hipisów, które różni się bardzo od fabryki snów, którą zastali, kiedy przybyli tu przed laty z nadzieją zrobienia kariery. Mimo to Rick mieszka w całkiem dobrej okolicy, a jego sąsiadką jest słynna Sharon Tate (Robbie).

Lewis wcieli się w ikonicznego aktora Steve'a McQueena; Perry - w Scotty'ego Lancera, Fanning - w Squeaky Fromme, członkinię rodziny Charlesa Mansona, a Hirsch - w Jaya Sebringa, hollywoodzkiego fryzjera, który był jedną z ofiar napadu na dom Sharon Tate.

Światowa premiera 9 sierpnia 2019.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones