Przeciwnik Wonder Woman w westernie Kevina Costnera

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Danny+Huston+w+westernie+%22Horizon%22.+Re%C5%BCyseruje+Kevin+Costner-148199
Przeciwnik Wonder Woman w westernie Kevina Costnera
źródło: Getty Images
autor: Slaven Vlasic
To nie koniec nowych nazwisk w obsadzie kolejnego filmu Kevina Costnera. W westernie "Horizon" wystąpi Danny Huston, który współpracował już z twórcą "Tańczącego z wilkami" na planie serialu "Yellowstone".


"Horizon" – co wiemy o nowym projekcie Kevina Costnera?"Horizon" ma być zrealizowanym z rozmachem widowiskiem historycznym. Kevin Costner nie tylko stanie za jego sterami. Jest także współautorem scenariusza (obok Jona Bairda) i finansuje projekt, który wyprodukuje z ramienia swojej firmy Territory Pictures.

Costner od dawna marzył o zrealizowaniu tego projektu. "Horizon", zaplanowany jako pierwsza część trylogii, przedstawi różne aspekty 15-letniego okresu ekspansji osadnictwa na amerykańskim Zachodzie, która rozpoczęła się jeszcze przed wojną secesyjną i trwała dalej po jej zakończeniu. Będzie to historia ludzi zmagających się z bezwzględną przyrodą, ich interakcji z rdzennymi mieszkańcami zasiedlanych ziem oraz determinacji i bezwzględności w dążeniu do celu. 

Gwiazdami filmu będą Sienna Miller i Sam Worthington. W obsadzie znaleźli się m.in. Jamie Campbell Bower, Luke Wilson, Thomas Haden Church, Alejandro Edda, Tatanka Means, Michael Rooker, Isabelle Fuhrman, Ella Hunt, Abbey LeeJena Malone i Will Patton.

Danny Huston – najważniejsze roleNa ekranach aktor pojawia się od lat 90., sprawdzając się głównie w drugoplanowych rolach. Możemy znać go z występów w filmach "21 gramów", "Aviator", "Propozycja", "Wierny ogrodnik", "Maria Antonina", "Ludzkie dzieci", "Królestwo", "X-Men Geneza: Wolverine", "Robin Hood", "Wielkie oczy" czy "Starcie tytanów". Zagrał również w miniserialach "John Adams" i "American Horror Story: Sabat". Niedawno mogliśmy oglądać go jako przeciwnika Wonder Woman w pierwszym solowym filmie o superbohaterce, w komedii "Wieczór gier", filmie sci-fi "IO", akcyjniaku "Świat w ogniu" czy serialu "Yellowstone".


Danny Huston urodził się jako jeden z członków wielopokoleniowej familii związanej z kinem. Jest wnukiem aktora Waltera Hustona, a jego ojciec to legendarny reżyser John Huston. Laureatka Oscara Anjelica Huston to jego przyrodnia siostra, a sam Danny jest wujkiem znanego m.in. z "Boardwalk EmpireJacka Hustona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones