Elijah Wood gwiazdą 2. sezonu "Yellowjackets"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Elijah+Wood+gwiazd%C4%85+2.+sezonu+%22Yellowjackets%22-147458
Elijah Wood gwiazdą 2. sezonu "Yellowjackets"
źródło: Getty Images
autor: Santiago Felipe
Elijah Wood dołączy do obsady drugiego sezonu serialu "Yellowjackets". Aktor wcieli się w Waltera, oddanego miejskiego detektywa, który rzuci wyzwanie Misty (Christina Ricci). Zobaczcie zwiastun pierwszego sezonu: Z kim Elijah Wood spotka się na planie 2. sezonu "Yellowjackets"?


Elijah Wood nie będzie jedyną nową twarzą w drugim sezonie serialu. Jakiś czas temu ogłoszono, że Simone Kessell ("San Andreas") zagra dorosłą Lottie, a Lauren Ambrose ("Sześć stóp pod ziemią") – dorosłą Van. Courtney Eaton i Liv Hewson, które wcieliły się w nastoletnie wersje tych bohaterek, powrócą do swych ról.

"Yellowjackets" – informacje o serialu


Samolot z żeńską drużyną piłkarek rozbija się w ostępach Ontario. Licealistki muszą przetrwać w dziczy. Po 25 latach przyjdzie im raz jeszcze stawić czoła mrocznym wydarzeniom z przeszłości. Doceniony przez krytykę, rozgrywający się na dwóch płaszczyznach czasowych serial z pogranicza psychologicznego dreszczowca i horroru. 

W obsadzie pierwszego sezonu znalazły się m.in. Christina Ricci, Juliette Lewis, Tawny Cypress, Melanie Lynskey i Ella Purnell.

Elijah Wood – najważniejsze role

 
Największą rozpoznawalność przyniosła Elijah Woodowi rola Frodo Bagginsa w trylogii "Władca Pierścieni" Petera Jacksona. W swoim CV aktor ma jednak wiele ciekawych tytułów. Mogliśmy zobaczyć go m.in. w filmach Roberta Rodrigueza – "Oni", "Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd", "Sin City – Miasto grzechu", dramacie "Hooligans" Lexi Alexander, czy horrorze "Maniac", remake'u kultowego filmu Williama Lustiga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones