Emma Roberts i Gabrielle Union w komedii o astronautach

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Emma+Roberts+i+Gabrielle+Union+w+komedii+o+astronautach-147844
Emma Roberts i Gabrielle Union w komedii o astronautach
źródło: Getty Images
autor: Matt Winkelmeyer
Gabrielle Union ("Fałszywa dwunastka") i Tom Hopper ("Willa miłości") dołączają do Emmy Roberts ("About Fate") w obsadzie komedii "Space Cadet". Zdjęcia rozpoczynają się w przyszłym tygodniu. Film docelowo będzie dystrybuowany globalnie na platformie Prime Video.

GettyImages-1175633260.jpg Getty Images © Rodin Eckenroth


"Space Cadet" – o czym opowie film?Bohaterką komedii będzie imprezowiczka z Florydy (Roberts), która dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności zostaje włączona do programu treningowego dla kandydatów na astronautów. Jej zapał i wielkie serce nadrabiają braki w umiejętnościach i sprawiają, że w momencie próby to ona będzie jedyną nadzieją NASA.

W obsadzie znaleźli się także David Foley ("Teraz albo nigdy"), Desi Lydic ("Cynicy i praktycy") czy popularny kolumbijski piosenkarz Sebastián Yatra ("Baśń o zaklętej miłości"). Szczegóły ich ról nie zostały jeszcze ujawnione.

Reżyserką i scenarzystką "Space Cadet" jest Liz. W. Garcia ("Purpurowe serca", "Na życiowym zakręcie"). Projekt powstaje za sprawą Stampede Ventures.

Gabrielle Union i Tom Hopper – skąd znamy aktorów?Hoppera znają widzowie produkcji Netfliksa – aktor pojawił się w "The Umbrella Academy" czy obecnie popularnym romansie "Willa miłości". Na małych ekranach oglądali go widzowie serialu "Piraci", a fani filmów akcji – w "Terminatorze: Mroczne przeznaczenie", "SAS: Zamach w Eurotunelu" oraz "Bodyguard i żona zawodowca".

Union to aktorka znana z filmów "Cała ona", "Zakochana złośnica", "Miłość i koszykówka", "Dziewczyny z drużyny" czy "Bad Boys II". Ostatnio wystąpiła w skasowanym serialu "L.A.'s Finest". Niedługo zobaczymy ją w trzecim sezonie powstającego dla Apple "Truth Be Told", a także w najnowszej produkcji studia A24 "The Inspection". Zwiastun ostatniego tytułu znajdziecie poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones