FOTO: Natalie Portman na planie "Thor: Love and Thunder"

Daily Mail / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Natalie+Portman+na+planie+%22Thor%3A+Love+and+Thunder%22-141571
Przed Wami kolejna porcja zdjęć z planu widowiska Marvela "Thor: Love and Thunder". Możecie zobaczyć na nich grające w filmie Natalie Portman i Tessę Thompson oraz reżysera Taikę Waititiego.
Przypomnijmy: w nowym filmie grana przez Portman Jane Foster stanie się boginią piorunów znaną jako Potężna Thor. Aktorka ujawniła co nieco na temat tej przemiany. Nie mogę powiedzieć wiele, ale jestem bardzo podekscytowana. Zaczynam trenować, nabierać masy mięśniowej. Wreszcie możemy mieć wszystkie te kobiece superbohaterki: im więcej ich, tym lepiej. Film jest oparty na komiksie "Mighty Thor", gdzie Jane walczy z rakiem, a na boku jest superbohaterką - zdradziła Portman.
 
Gwiazda odnosi się do serii komiksowej "The Mighty Thor",której autorami są Jason Aaron i Russell Dauterman. Opowiada on o Jane Foster, która okazuje się godna władania Mjolnirem i przejmuje miano Thora. Największe wyzwanie, jakie przed nią staje, ma jednak wymiar osobisty: kobieta walczy z rakiem, który zabija jej śmiertelną formę.

"Thor: Love and Thunder" zadebiutuje na ekranach 6 maja 2022 roku. W obsadzie znajdują się m.in. Chris Hemsworth, Christian Bale, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Matt Damon i Melissa McCarthy.
Udostępnij: