Jackman kocha Wolverine'a. Ale jednej rzeczy nie zrobił dla roli

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hugh+Jackman+zdradza%2C+czy+jako+Wolverine+korzysta%C5%82+ze+steryd%C3%B3w-149089
Jackman kocha Wolverine'a. Ale jednej rzeczy nie zrobił dla roli
źródło: Materiały prasowe
Hugh Jackman zagrał Wolverine'a w dziewięciu filmach. Rola była nie tylko testem aktorskim, ale również fizycznym. Aktor sprostał jednak wyzwaniu, wielokrotnie prezentując do kamery imponującą muskulaturę. Czy obył się bez żadnych "wspomagaczy"? Jackman - który niedługo wróci do roli w "Deadpoolu 3" - postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i wyjaśnił, czy grając Logana posiłkował się sterydami.

Jackman - Wolverine na sterydach?
Hugh Jackman opowiedział o pracy nad muskulaturą Wolverine'a w programie "Who’s Talking to Chris Wallace?". Prowadzący, dziennikarz CNN Chaos Wallace, zwrócił uwagę, że aktor mocno "przypakował" do roli, i zapytał go, czy korzystał ze sterydów.

Nie. Kocham moją pracę i kocham Wolverine'a. Muszę uważać, co powiem, ale... słyszałem mnóstwo anegdot na temat efektów ubocznych i uświadomiłem sobie, że nie kocham tej roli aż tak, powiedział aktor, śmiejąc się. Tak więc nie. Osiągnąłem efekt tradycyjnymi metodami. 

Aktor zwieńczył swoją wypowiedź żartując, że grając Wolverine'a zjadł mnóstwo kurczaków i przeprosił za to wegan, wegetarian oraz "wszystkie kurczaki świata".


Jak Jackman wróci do formy Logana?Jak już wcześniej pisaliśmy, Jackman, który gra obecnie w musicalu "Music Man" na Broadwayu, zdradził też, jak zamierza wrócić do formy, żeby zagrać Wolverine'a w "Deadpoolu 3": Nauczyłem się, że nie można się z tym spieszyć. Wiem, że to wymaga czasu. Mamy więc sześć miesięcy między końcem "Music Mana" a początkiem zdjęć. Ale nie mam wówczas nic innego w planach. Będę spędzał czas z rodziną i trenował. To będzie moja praca na te sześć miesięcy. A w tej chwili jestem naprawdę w formie - to efekt ośmiu spektakli w tygodniu na Broadwayu, gdzie śpiewam i tańczę. Jestem zdrowy, więc to dobry punkt wyjścia.

"Deadpool 3" – co wiemy o filmie?Póki co nie wiadomo, o czym opowie "Deadpool 3". Scenariusz filmu napisały siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin, znane m.in. z serialu "Bob's Burgers". Będzie to pierwszy film o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya.  Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza Deadpoola z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że "Deadpool 3" zachowa kategorię R.

Reżyserem filmu będzie Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022), który zadebiutował właśnie na platformie Netflix. Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).

Pierwszego "Deadpoola" (2016) wyreżyserował Tim Miller. Za kamerą kontynuacji, "Deadpoola 2" (2018), stanął z kolei David Leitch.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones