Dlaczego Will Poulter (a nie Tom Cruise) gra Adama Warlocka?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/James+Gunn+opowiada%2C+jak%C4%85+rol%C4%99+odegra+Warlock+w+widowisku+%22Stra%C5%BCnicy+Galaktyki+3%22-149186
Dlaczego Will Poulter (a nie Tom Cruise) gra Adama Warlocka?
źródło: Materiały prasowe
Kim jest Adam Warlock? Jaką rolę odegra w widowisku "Strażnicy Galaktyki: Volume 3"? Czemu angaż do tej roli dostał Will Poulter ("Midsommar", "Czarne lustro: Bandersnatch"). Reżyser James Gunn ujawnił kilka szczegółów postaci, która zadebiutuje w trzeciej części przygód Strażników Galaktyki. Przy okazji w sieci zadebiutowało nowe zdjęcie Warlocka.
 

Czy Warlock będzie ważną postacią w MCU?
Czy misją Warlocka jest pokonać Strażników Galaktyki? To nieco bardziej skomplikowane. Ale to zdecydowanie nie bohater pozytywny. Zobaczymy świeżo narodzoną formę Warlocka, prosto z kokonu. Nie rozumie on jeszcze zbyt dobrze życia. To praktycznie dziecko, zdradził Gunn.

Gunn opowiedział też o kulisach wyboru Willa Poultera do roli: Ludzie w sieci mówili "Tom Cruise powinien zagrać Adama Warlocka". Ja z kolei chciałem kogoś, kto jest młody. Chciałem aktora zarówno z talentem dramatycznym, jak i komediowym - nie tylko na rzecz mojego filmu, ale i tego, co Marvel zrobi z nim dalej. On może stać się bardzo ważną postacią."Strażnicy Galaktyki vol. 3": co wiemy o filmie?Fabuła filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 3" trzymana jest oczywiście w tajemnicy. Wiadomo jednak, że na drodze tytułowych bohaterów stanie Adam Warlock grany przez Willa Poultera. Jego nadejście zostało zasugerowane w scenie po napisach drugiej części, gdzie Ayesha (Elizabeth Debicki) ujawniła, że stworzyła istotę imieniem Adam, która pomoże jej w pokonaniu Strażników. W komiksach Marvela Adam Warlock jest kimś na kształt kosmicznego mesjasza. Został stworzony jako superczłowiek mający pomóc w podboju świata, ale zbuntował się i przeszedł na stronę dobra. Walczył m.in. z Thanosem o kontrolę nad Kamieniami Nieskończoności.

Tytułowe role w filmie "Strażnicy Galaktyki vol. 3" grają wspomniani już Pratt i Gillan, a także Zoe Saldaña (Gamora), Dave Bautista (Drax), Pom Klementieff (Mantis), Bradley Cooper (Rocket) oraz Vin Diesel (Groot). Partnerują im Sylvester Stallone, Sean Gunn oraz Chukwudi Iwuji. Autorem scenariusza i reżyserem jest twórca dwóch poprzednich części cyklu James Gunn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones