Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Kiedy+dok%C5%82adnie+powr%C3%B3ci+%22Gra+o+tron%22-126773

Kiedy dokładnie powróci "Gra o tron"?

  • Collider
  • autor: mp
  • Seriale
Największy przebój HBO powoli dobiega końca. Do nakręcenia pozostał już tylko jeden sezon "Gry o tron". Jest to przedsięwzięcie tak ambitne, że postanowiono przedłużyć prace, a co za tym idzie przenieść na później premierę. Kiedy więc możemy spodziewać się powrotu do rozdartego konfliktami świata Westeros?

game-of-thrones-season-7-episode-6-image-sansa-arya.jpg


Na to pytanie oficjalnie nie ma jeszcze odpowiedzi. Jednak Maisie Williams wydaje się już ją znać. Aktorka rozpoczęła wywiady w ramach promocji animacji "Jaskiniowiec". Dla dziennikarzy gazety "Metro" była to więc okazja o zadanie pytania na temat "Gry o tron". Zdaniem Williams zdjęcia do ostatniego sezonu potrwają do grudnia. Zaś pierwszy odcinek zobaczymy w kwietniu 2019 roku.

Reżyserami odcinków ostatniego sezonu będą: twórcy serialu David Benioff i D.B. Weiss, Miguel Sapochnik (zdobywca Emmy za odcinek "Battle of the Bastards") i David Nutter (zdobywca Emmy za odcinek "Mother's Mercy").

Twórcy planują również nakręcenie kilku różnych zakończeń. W ten sposób chcą obronić się przed przeciekami, by ostateczny finał serialu był zaskoczeniem dla fanów.

3 21

zobacz też: