Starzy znajomi w nowym "Seksie w wielkim mieście"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kolejni+starzy+znajomi+w+nowym+%22Seksie+w+wielkim+mie%C5%9Bcie%22-142723
Starzy znajomi w nowym "Seksie w wielkim mieście"
źródło: Getty Images
autor: Evan Agostini
Mario Cantone (Anthony Marentino), David Eigenberg (Steve Grady), Wilie Garson (Stanford Blatch), i Evan Handler (Harry Goldenblatt) powrócą w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". 10-odcinkowa produkcja  zatytułowana "And Just Like That..." powstaje dla serwisu streamingowego HBO Max. 


Nowy serial podąża śladami Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis). Po przekroczeniu pięćdziesiątki przyjaciółki z zaskoczeniem odkrywają, że ich życie w żaden sposób nie stało się prostsze. Zdjęcia ruszają latem w Nowym Jorku.

"Seks w wielkim mieście" dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. Emitowany w latach 1998–2004 serial opowiadał o grupie nowojorskich przyjaciółek, które spotykały się, by plotkować o swoim życiu erotycznym. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Candace Bushnell, a w główne role wcieliły się Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon i Kristin Davis

Losy bohaterek doczekały się kontynuacji w dwóch filmach, które trafiły do kin w 2008 i 2010 roku. Powstał także prequel "Pamiętniki Carrie", w którym w tytułową bohaterkę (w oryginalnej wersji graną przez Sarah Jessikę Parker) wcieliła się AnnaSophia Robb.
Udostępnij: