Reboot "Seksu w wielkim mieście" trafi na HBO Max

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Reboot+%22Seksu+w+wielkim+mie%C5%9Bcie%22+trafi+na+HBO+Max-140715
Reboot "Seksu w wielkim mieście" trafi na HBO Max
Należąca do WarnerMedia platforma streamingowa pracuje nad odświeżeniem popularnych produkcji emitowanych na HBO. Wiadomo już, że trwają prace nad nowymi odcinkami "Terapii" i "Czystej krwi". Kolejnym tytułem, który trafi do biblioteki HBO Max jest reboot kultowego serialu "Seks w wielkim mieście".

"Seks w wielkim mieście" dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. Emitowany w latach 1998–2004 serial opowiadał o grupie nowojorskich przyjaciółek, które spotykały się, by plotkować o swoim życiu erotycznym. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Candace Bushnell, a w główne role wcieliły się Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon i Kristin Davis

Losy bohaterek doczekały się kontynuacji w dwóch filmach, które trafiły do kin w 2008 i 2010 roku. Powstał także prequel "Pamiętniki Carrie", w którym w tytułową bohaterkę (w oryginalnej wersji graną przez Sarah Jessikę Parker) wcieliła się AnnaSophia Robb. Nowa produkcja zaplanowana jest jako serial limitowany.