Kto zagra Supergirl? Znamy trzy kandydatki. To Milly Alcock, Emilia Jones i Meg Donnelly

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kto+zagra+Supergirl+S%C4%85+trzy+kandydatki-153597
Kto zagra Supergirl? Znamy trzy kandydatki. To Milly Alcock, Emilia Jones i Meg Donnelly
źródło: Materiały prasowe
Kto wcieli się w nową Supergirl? W DC Studios trwa poszukiwanie aktorki do roli superbohaterki. Podobno na placu boju zostały (co najmniej) trzy potencjalne kandydatki. Która z nich ubierze czerwoną pelerynę w nowym uniwersum DC przygotowywanym przez Jamesa Gunna
   

Czy któraś z tych aktorek to nowa Supergirl?Wygląda na to, że trzy kandydatki do roli (możliwe, że jest ich więcej) czekają jeszcze próby kamerowe, które przesądzą o tym, kto wcieli się w Supergirl. Testy mają się odbyć w przyszłym miesiącu pod okiem Jamesa Gunna. Reżyser jest częścią procesu nie tylko jako szef DC Studios, ale również reżyser. Postać Supergirl - zanim dostanie swój solowy film - ma bowiem zadebiutować w innym projekcie studia. Najprawdopodobniej będzie to kręcony przez Gunna "Superman: Legacy". Pierwszy klaps na planie widowiska ma paść w marcu. Do tego czasu Supergirl powinna więc już być wybrana.

Oto kandydatki do roli Supergirl:


GettyImages-1456758631.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Milly Alcock - znana najlepiej jako księżniczka Rhaenyra Targaryen z pierwszego sezonu serialu "Ród Smoka". Ponadto w jej filmografii są m.in. seriale "The Gloaming", "Upright" i "Rachunek sumienia".

GettyImages-1741549251.jpg Getty Images © Gareth Cattermole


Emilia Jones - gwiazda oscarowego filmu "CODA", znana również z takich tytułów jak "Niebezpieczny kochanek", "Ghostland" i "Młodość", a także z serialu "Locke & Key".

GettyImages-1497084683.jpg Getty Images © David Livingston


Meg Donnelly - użyczyła już głosu Supergirl w animowanych filmach "Legion superbohaterów" i "Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One". Zagrała też m.in. w serii disnejowskich filmów "Zombi" oraz serialu "Winchesterowie".
      

Supergirl z własnym filmem, ale zobaczymy ją w DCU wcześniejJednym z planowanych filmów pierwszej fazy nowego uniwersum DC jest "Supergirl: Woman of Tomorrow". Będzie to samodzielna historia bazującą na niedawnej serii komiksowej Toma Kinga i Bilquis Evely. Zaproponowała ona kompletną reinterpretację postaci Supergirl. Tak mówił o projekcie Gunn, kiedy go ogłaszał:

Zobaczymy znaczące różnice dzielące Supermana, wysłanego na Ziemię i dorastającego w kochającej rodzinie oraz Supergirl, wychowaną w spartańskich warunkach, obserwującą, jak jej najdrożsi giną w koszmarnych okolicznościach. To będzie hardkorowa Supergirl. Jeszcze takiej nie widzieliście.


"Aquaman i Zaginione Królestwo" - zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones