Maisie Williams o pracy dziecięcej aktorki: "Długo czułam się zagubiona"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Maisie+Williams+%28%22Gra+o+tron%22%29+o+pracy+dzieci%C4%99cej+aktorki%3A+%22Czu%C5%82am+si%C4%99+zagubiona%22-154184
Maisie Williams o pracy dziecięcej aktorki: "Długo czułam się zagubiona"
źródło: Getty Images
autor: Astrida Valigorsky
Praca na planach filmów i seriali wiąże się z licznymi wyzwaniami dla dziecięcych i nastoletnich aktorów. O swoich doświadczeniach opowiedziała znana z "Gry o tron" Maisie Williams.

Maisie Williams o pracy na planie "Grzy tron"


Maisie Williams dostała rolę Aryi Stark, pokonawszy 300 innych kandydatek. Gdy zaczynała pracę na planie "Gry o tron", miała zaledwie 12 lat. W rozmowie z "The Times" przyznała, że doświadczenie to było dla niej bardzo przytłaczające: 

Przez długi czas byłam bardzo zagubiona i zdawałam sobie z tego sprawę. Gdy nie umiałam określić swojej tożsamości w tym wszystkim, czułam się bardzo niekomfortowo. Teraz czuję znacznie lepiej w swojej skórze. Trudne mi nawet postawić się znowu w tej sytuacji i mówić, jak trudna była, ponieważ to już zamknięta sprawa.

Młoda aktorka chętnie korzystała z okazji, by podpatrywać na planie bardziej doświadczonych kolegów. Szczególne wrażenie zrobił na niej Charles Dance, czyli ekranowy lord Tywin Lannister.

Charles Dance w serialu "Gra o tron"

Charles Dance bardzo się wyróżniał. Podziwiałam go, oglądając go podczas prób i słuchając jego rozmów z reżyserem – powiedziała.

Najważniejsze role Maisie Williams


Maisie Williams najlepiej znana jest jako Arya Stark z serialu "Gra o tron". W jej CV znajdziemy również role w takich filmach jak "Pustynne piekło", "Cyberszantaż", "Księga miłości", "Mary Shelley", "iBoy", "Kiedy się pojawiłaś" i "Nowi mutanci". Mogliśmy zobaczyć ją również w serialu "Pistol". Aktualnie jej filmografię zamyka "Nowy styl", w którym wciela się w postać Catherine Dior.
 

Zobacz zwiastun serialu "Nowy styl"


Akcja serialu "Nowy styl" toczy się podczas II wojny światowej. Przedstawia on kulisy działalności wielkich domów mody – Christiana Diora, Coco Chanel, Pierre'a Balmaina i Cristóbala Balenciagi. W rolach głównych Ben Mendelsohn, Juliette Binoche, Maisie Williams, John Malkovich. Zobaczcie zwiastun:
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones