Michael Keaton zapowiada rychły powrót do uniwersum Marvela

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+Keaton+zapowiada+rych%C5%82y+powr%C3%B3t+do+uniwersum+Marvela-144609
Michael Keaton zapowiada rychły powrót do uniwersum Marvela
źródło: Materiały prasowe
Michael Keaton niedługo powróci do roli Batmana w widowisku DC "The Flash". Wygląda jednak na to, że przygoda Keatona z Marvelem nie dobiegła jeszcze końca. Podczas występu w talk show Jimmy'ego Kimmela aktor zdradził, że jego powrót do roli Vulture'a nastąpi szybciej, niż spodziewa się wielu fanów.

W którym filmie Marvela powróci Michael Keaton?


Keaton wcielił się w Vulture'a w widowisku "Spider-Man: Homecoming". Czy możliwe, że zobaczymy go w "Spider-Manie: Bez drogi do domu"? W filmie powraca szereg przeciwników Człowieka-Pajaka - Zielony Goblin, Doktor Octopus, Jaszczur, Electro i Sandman - Vulture byłby więc całkiem na miejscu. Ale o jego pojawieniu się w tym filmie nic na razie nie wiadomo.


W międzyczasie Keaton mignął jednak w zwiastunie "Morbiusa" z Jaredem Leto, zanosi się więc, że Vulture będzie też częścią Spiderwersum studia Sony, do którego należą również filmy z serii "Venom".

Keaton powiedział Kimmelowi, że "kręci jutro" sceny z Vulture'em. Jest już raczej za późno, by chodziło o materiał do "Bez drogi do domu" - chyba, że o scenę po napisach. Możliwe, że Keaton ma na myśli dokrętki do "Morbiusa". A może zobaczymy go w którymś z zaplanowanych na przyszły rok filmów Marvela? Na przykład w "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa"? Niewykluczony jest też występ aktora w którymś z seriali Marvela z platformy Disney+.

Zobaczcie zwiastun filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu":


Michael Keaton znowu jako Batman


Zanim Michael Keaton zawitał do świata Marvela, wcielił się jednak w Batmana w dwóch filmach Tima Burtona ("Batman", "Powrót Batmana"). Aktor wróci do roli Człowieka-Nietoperza w zaplanowanym na przyszły rok widowisku "The Flash". Fabuła filmu ma krążyć wokół multiwersum DC i obok Batmana Keatona pojawi się tam również Batman Bena Afflecka. Reżyseruje Andy Muschietti ("To").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones