Nadchodzi "Peacemaker" od Jamesa Gunna. Zobaczcie nowy zwiastun serialu HBO Max

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nadchodzi+%22Peacemaker%22+od+Jamesa+Gunna.+Zobaczcie+nowy+zwiastun+serialu+HBO+Max-144752
Nadchodzi "Peacemaker" od Jamesa Gunna. Zobaczcie nowy zwiastun serialu HBO Max
HBO Max zaprezentowało nowy zwiastun serialu "Peacemaker" inspirowanego postacią z komiksów wydawnictwa DC Comics. Zwiastun znajdziecie poniżej:


"Peacemaker": co wiemy o serialu platformy HBO Max?Pomysłodawcą i autorem scenariusza wszystkich odcinków serialu "Peacemaker" platformy HBO Max jest James Gunn. Fabuła skupi się na dalszych losach postaci Peacemakera, którą mogliśmy wcześniej zobaczyć w kinowym widowisku "Legion samobójców: The Suicide Squad". Reżyserem filmu był również Gunn.

W roli Peacemakera ponownie zobaczymy Johna Cenę. James Gunn jest reżyserem pięciu odcinków. Po jednym odcinku nakręcili: Jody Hill, Brad Anderson, Rosemary Rodriguez.

Premiera pierwszych trzech odcinków serialu "Peacemaker" zadebiutują na platformie HBO Max 17 stycznia.


Jakie projekty DC Comics są w planach platformy HBO Max?"Peacemaker" nie jest jedynym projektem platformy HBO Max bazującym na postaciach wydawnictwa DC Comics. W przygotowaniu jest już "Batgirl", za którą odpowiadają reżyserzy "Bad Boys for Life". "Batman" Matta Reevesa doczeka się spin-offu "Gotham PD", który będzie serialem kryminalnym skupionym na postaci Jamesa Gordona. Mówi się również o tym, że swój serial ma dostać Pingwin z filmu Reevesa.

Dwa seriale ma w planach Greg Berlanti. Pierwszym jest "Green Lantern", a drugim antologia "Strange Adventures". Showrunnerem tego drugiego został John Stephens, który wcześniej pracował m.in. przy "Gotham". Elizabeth Banks ma być producentką młodzieżowego serialu komediowego "DC Super Hero High".

Wśród animowanych planów DC Comics i HBO Mas są: "My Adventures with Superman" (w którym głosu Clarkowi Kentowi użyczy znany z "The Boys" Jack Quaid) oraz "Batwheels" (który opowiadać będzie o tym, jak to pojazdy Batmana na własną rękę walczą ze złem i zbrodnią).