Nowy plakat "Nie czas umierać" z datą polskiej premiery

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+plakat+%22Nie+czas+umiera%C4%87%22+z+dat%C4%85+polskiej+premiery-139132
Nowy plakat "Nie czas umierać" z datą polskiej premiery
Mamy nowy polski plakat 5. "Bonda" z Danielem Craigiem. Grafika potwierdza także datę premiery filmu w polskich kinach. "Nie czas umierać" zadebiutuje w Polsce 20 listopada.
 

Przypomnijmy – z powodu światowej pandemii koronawirusa premiera filmu planowana początkowo na kwiecień tego roku została przeniesiona, o co apelowali sami fani w liście otwartym takimi słowami:

To tylko film. Zdrowie i samopoczucie fanów na całym świecie oraz ich rodzin jest ważniejsze. Czekaliśmy ponad cztery lata na ten film. Kolejnych kilka miesięcy czekania nie wpłynie negatywnie na jego jakość. Pomoże za to box office'owi.

W "Nie czas umierać" James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Film wyreżyserował Cary Fukunaga.