Jak wyglądają bohaterowie filmu "Indiana Jones 5"? Zobacz nowe plakaty

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Obsada+filmu+%22Indiana+Jones+5%22.+Nowe+plakaty+z+bohaterami-150991
Jak wyglądają bohaterowie filmu "Indiana Jones 5"? Zobacz nowe plakaty
źródło: Materiały prasowe
Już za miesiąc na ekranach kin ujrzymy ostatnią część przygód najsłynniejszego archeologa świata. W widowisku "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" pojawi się nie tylko Harrison Ford, ale przede wszystkim wiele dotąd nieznanych postaci. Poniżej możecie zobaczyć plakaty promujące film jego bohaterami. Jak w piątej odsłonie słynnego cyklu prezentują się Phoebe Waller-BridgeMads Mikkelsen czy Antonio Banderas?

Zobacz plakaty z bohaterami filmu "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia"


"Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" – co wiemy o filmie?Piąta część "Indiany Jonesa" w reżyserii Jamesa Mangolda ("Logan: Wolverine", "Le Mans '66") rozgrywa się pod koniec lat 60. Tytułowy bohater łączy siły ze swoją chrześniaczką Heleną (Phoebe Waller-Bridge), aby stawić czoła pracującemu w NASA byłemu naziście Jurgenowi Vollerowi (Mads Mikkelsen). Złoczyńca planuje wykorzystać lądowanie na Księżycu oraz tajemniczy artefakt, aby odmienić losy świata.

W obsadzie filmu znaleźli się także Boyd Holbrook, John Rhys-Davies, Antonio BanderasEthann IsidoreShaunette Renée Wilson i Thomas Kretschmann. Steven Spielberg, który wyreżyserował cztery poprzednie filmy o przygodach tytułowego archeologa, tym razem będzie jedynie producentem wykonawczym. Scenariusz napisali Jez i John-Henry Butterworthowie ("Na skraju jutra", "Le Mans '66"). Muzykę dostarczył etatowy kompozytor cyklu John Williams.

Oficjalna premiera została zaplanowana na 30 czerwca. Pierwsze pokazy odbyły się już na festiwalu w Cannes. Naszą recenzję filmu prosto z Lazurowego Wybrzeża możecie przeczytać POD LINKIEM TUTAJ.

Zobacz zwiastun filmu "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones