Ryan Reynolds zagra u boku laureata Oscara w filmie akccji od twórców "Wieczoru gier"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ryan+Reynolds+i+Kenneth+Branagh+w+filmie+tw%C3%B3rc%C3%B3w+%22Wieczoru+gier%22-151109
Ryan Reynolds zagra u boku laureata Oscara w filmie akccji od twórców "Wieczoru gier"
źródło: Getty Images
autor: Rich Polk/E! Entertainment/NBC /
Ryan Reynolds ("Projekt Adam") i Kenneth Branagh ("Śmierć na Nilu") połączą siły w filmie akcji, który przygotowują studia Apple Original Films oraz Skydance. Za kamerą "Mayday" mają stanąć Jonathan Goldstein i John Francis Daley ("Dungeons & Dragons: Złodziejski honor").  

Ryan Reynolds i Kenneth Branagh w filmie akcjiGettyImages-1348544827.jpg Getty Images © Derek White


Scenariusz filmu rzekomo był gotowy jeszcze zanim w Hollywood wybuchł strajk scenarzystów. Projekt jest oparty na oryginalnym pomyśle, którego autorami są Goldstein i Daley. Duet rozwijał projekt jeszcze zanim zaangażował się w niego Apple. Sprawy nabrały tempa, kiedy zainteresowanie wyraził Reynolds.

Na razie nie wiadomo, kiedy miałyby ruszyć zdjęcia. Wszystko wskazuje jednak na to, że może to być następny w kolejce projekt Reynoldsa. Obecnie pracuje on na planie "Deadpoola 3".

Na razie nie znamy szczegółów fabuły "Mayday" poza tym, że ma to być przygodowy film akcji.

"Duchy w Wenecji" - zwiastunBranagha, laureata Oscara za scenariusz filmu "Belfast",  zobaczymy w tym roku po raz kolejny jako detektywa Herculesa Poirota. Zobaczcie zwiastun produkcji "Duchy w Wenecji", której premierę zapowiedziano na 15 września:


Jonathan Goldstein i John Francis Daley - z jakich filmów ich znamy?Jonathan Goldstein i John Francis Daley zaczynali karierę jako scenarzyści. Napisali m.in. takie filmy jak "Szefowie wrogowie" (2011), "Klopsiki kontratakują" (2013) i "Spider-Man: Homecoming" (2017). Wyreżyserowali "W nowym zwierciadle: Wakacje" (2015), "Wieczór gier" (2018) oraz "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor" (2023).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones