Scarlett Johansson i Chris Evans znów razem na ekranie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Scarlett+Johansson+i+Chris+Evans+zn%C3%B3w+razem+na+ekranie-146027
Scarlett Johansson i Chris Evans znów razem na ekranie
źródło: Getty Images
autor: Anthony Harvey
Byli Avengers Scarlett Johansson i Chris Evans znów spotkają się na planie filmowym. Aktorzy zostali gwiazdami tajemniczego "Project Artemis".

Co wiemy o filmie "Project Artermis"?Choć film jest dopiero we wstępnej fazie przygotowań, to już został kupiony przez Apple'a. Koncern wydał na projekt aż 100 milionów dolarów. To trzeci tak duży zakup Apple'a w ostatnim czasie. Wcześniej koncern wydał ponad 200 milionów dolarów na "Argyle" w reżyserii Matthew Vaughna i niezatytułowany film o Formule 1, w którym zagra Brad Pitt.

O fabule "Project Artemis" na razie nic nie wiadomo poza tym, że będzie to opowieść o podboju kosmosu.

Całość ma wyreżyserować gwiazda serialu "Ozark" Jason Bateman.


Nie tylko MCU. W czym wspólnie zagrali Scarlett Johansson i Chris Evans?Scarlett Johansson i Chris Evans doskonale się ze sobą znają. Do tej pory wystąpili wspólnie w dziewięciu filmach. Oczywiście większość z nich stanowiły produkcje Marvela, w których Johansson wcielała się w Czarną Wdowę, a Evans Kapitana Amerykę.

Zanim jednak trafili do MCU zdążyli już zagrać w dwóch komediach. Pierwszą był "Egzamin dojrzałości". Drugim - "Niania w Nowym Jorku".

"Project Artemis" nie jest też jedynym filmem, w którym zamierzają wystąpić. Oboje wskazywani są jako gwiazdy "Little Shop of Horrors", nowej wersji kultowej opowieści o żarłocznej roślince, którą przygotowuje twórca Arrowverse Greg Berlanti.

Zwiastun "Avengers: Koniec gry"