Serial o Agathcie Harkness ma nowy tytuł. Jaki? Będziecie w szoku

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+o+Agathcie+Harkness+ma+nowy+tytu%C5%82.+Jaki+B%C4%99dziecie+zaskoczeni-154577
Serial o Agathcie Harkness ma nowy tytuł. Jaki? Będziecie w szoku
Spin-off "WandaVision", którego bohaterką ma być Agatha Harkness, ma za sobą już kilka zmian tytułu. Jaki jest najnowszy? 

Spin-off "WandaVision" z nowym tytułem


Serial o granej przez Kathryn Hahn bohaterce zaczynał jako "Agatha: House of Harkness", by następnie zmienić się w "Agatha: Coven of Chaos", a ostatnio "Agatha: Darkhold Dairies". Ten ostatni tytuł także jest już nieaktualny. Teraz produkcja to po prostu... "Agatha". Zaskoczeni? Zawiedzieni? 

Dotychczasowe pomysły podobno nie trafiły jednak do kosza, lecz mają funkcjonować jako tytuły poszczególnych odcinków.


Co wiemy o serialu "Agatha: Darkhold Diaries"? Znamy szczegóły fabuły


Serial ma trafić na Disney+ jesienią 2024 roku, konkretna data nie jest jednak znana. Fabuła prezentuje się następująco:


W pierwszym odcinku Agathcie Harkness (Kathryn Hahn) udaje się złamać zaklęcie, które ją więziło. Bohaterka nie może się doczekać, aż wróci do swoich danych zwyczajów, odkrywa jednak, że została pozbawiona mocy. Aby ją odzyskać, podejmuje się ryzykownej wyprawy. W jej trakcie niespodziewanie zawiera nowe sojusze i przyjaźnie.

Wcielającej się w tytułową bohaterkę Kathryn Hahn towarzyszyć będą Aubrey Plaza jako Rio, Patti LuPone jako Lilia, Sasheer Zamata jako Jen K, Ali Ahn jako Alice oraz Joe Locke.

Kim jest Agatha Harkness?


Agatha Harkness to potężna czarownica, która podczas niesławnych procesów w Salem zasiadła na ławie oskarżonych. Po raz pierwszy pojawiła się na kartach wydanego w styczniu 1970 roku komiksu "Fantastic Four" autorstwa Jacka Kirby'ego i Stana Lee. Z czasem stała się znaczącą postacią w uniwersum Marvela. Była opiekunką Franklina Richardsa ("Fantastyczna Czwórka"), a także nauczycielką i mentorką Wandy Maximoff. Często towarzyszy jej przybierające postać czarnego kota stworzenie imieniem Ebony, którego zadaniem jest wyczuwanie obecności nadprzyrodzonych istot.

Agatha Harkness ma rozległą wiedzę na temat magii. Dzięki niej potrafi się teleportować i projektować energię. Opanowała też sztukę hipnozy i narzucania myśli. Recytacja zaklęć umożliwia jej przywołanie istot lub obiektów znajdujących się w innych wymiarach.

"WandaVision" i "Loki" w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o serialach "WandaVision" i "Loki": Zobacz zwiastun "WandaVision"


Agathę Harkness poznaliśmy w serialu "WandaVision". Zobaczcie jego zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones