Sezon 1. "Westworld" już na 4K UHD Blu-ray, Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Sezon+1.+%22Westworld%22+ju%C5%BC+na+4K+UHD+Blu-ray%2C+Blu-ray+i+DVD-125693
Sezon 1. "Westworld" już na 4K UHD Blu-ray, Blu-ray i DVD
Dziesięcioodcinkowy serial "Westworld" to mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu z Anthonym Hopkinsem, Edem Harrisem i Evan Rachel Wood w rolach głównych. Fascynująca powieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane fantazje. Serial nominowany do trzech Złotych Globów jest już dostępny w kolekcjonerskich wydaniach Blu-ray i DVD, w tym jako pierwszy w historii także w jakości 4K na Ultra HD Blu-ray.


Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) - piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood (James Marsden).

Westworld to mroczna odyseja na temat sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. W rozległym, odizolowanym parku rozrywki imitującym Dziki Zachód gość słono płaci za to, by stać się tym, kim zawsze pragnął być, i zrealizować swoje fantazje podczas przygód z hostami – androidami. Jednak za kulisami przedsięwzięcia nie wszystko jest w porządku, a Westworld w jednej chwili może zmienić się z parku rozrywki w najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi.

Twórcami serialu są nominowany do Oscara Jonathan Nolan, reżyser głośnego serialu Impersonalni oraz nominowana do dwóch nagród Emmy Lisa Joy ("Tożsamość szpiega") pełniący także obowiązki producentów wykonawczych i scenarzystów.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY I DVD:
- O serialu
- Zaproszenie na plan filmowy
- Ważny moment: Teddy kontra Mężczyzna w czerni
- Ważny moment: Nieprzewidziane zachowania hosta
- Witajcie w Westworld
- Tworząc narrację
- Sztuczna inteligencja: Realia i zagrożenia
- Ważny moment: Maeve zyskuje odpowiedź
- Ważny moment: Bernard odkrywa sabotażystę
- Ważny moment: krwawa ofiara doktora Forda
- Gagi z planu
- Ważny moment: Prawda o Bernardzie
- Ważny moment: Nowa narracja doktora Forda
- Realizując marzenia: Pierwszy tydzień na planie Westworld
- Tworzenie czołówki
- Muzyczna metafora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones