Sigourney Weaver na pokładzie "Ghostbusters III"

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sigourney+Weaver+na+pok%C5%82adzie+%22Ghostbusters+III%22-133413
Sigourney Weaver powróci na plan "Pogromców duchów"! Dana Barrett pojawi się w trzeciej części, lecz w wywiadzie z Parade Magazine aktorka wspomniała też o "cudownych chłopakach", z którymi "znów będzie się wspaniale współpracowało". 


Fani nie ustają w domysłach, o kogo może chodzić. Czy chodzi o tercet Dan Aykroyd-Bill Murray-Ernie Hudson, czyli 3/4 oryginalnego składu Pogromców (Harold Ramis zmarł w 2014 roku)? A może, skoro Sigourney jest na pokładzie, poza "chłopakami" z drużyny z emerytury wróci też Rick Moranis? Być może liczba mnoga była użyta przypadkowo i aktorka cieszy się na ponowną współpracę z producentem Ivanem Reitmanem? W każdym wypadku, najnowsza odsłona kultowej serii prezentuje się coraz ciekawiej. 

Fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że głównymi bohaterami filmu będą samotna matka oraz jej rodzina.Carrie Coon ("Fargo") miałaby zagrać matkę, a Finn Wolfhard ("Stranger Things") - syna. Widowisko ma być kolejnym rozdziałem historii zapoczątkowanej w megahicie z 1984 roku. 

Fabuła nie będzie za to w żaden sposób powiązana z rebootem serii z 2016 roku. Trudno się dziwić – tamten film spotkał się z negatywnym przyjęciem wśród fanów, ponadto rozczarował w box offisie. 

Nowi "Pogromcy duchówtrafią do kin 10 lipca 2020 roku. Reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Jason Reitman ("Juno", "Tully"). Film powstaje dla Sony.