Co za obsada nowego filmu twórcy "Hereditary" i "Midsommar"!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stone%2C+Butler%2C+Phoenix%2C+Pacal.+Co+za+obsada+nowego+filmu+tw%C3%B3rcy+%22Hereditary%22+i+%22Midsommar%22-154567
Co za obsada nowego filmu twórcy "Hereditary" i "Midsommar"!
źródło: Getty Images
autor: Christopher Polk
Ależ obsada w nowym filmie Ariego Astera! Zdjęcia do "Eddington" ruszają już za kilka dni, a przed kamerami Joaquin Phoenix, Emma Stone, Pedro Pascal i Austin Butler.  

Co wiemy o "Eddington" nowym projekcie Ariego Astera?"Eddington", czyli nowy projekt Ariego Astera, opisywany jest jako współczesny western, którego akcja toczy się w trakcie pandemii. Jego bohaterami są Lindsay i Marc. W czasie podróży do Los Angeles, tuż przed tytułowym miasteczkiem w Nowym Meksyku, kończy im się paliwo. Postanawiają poszukać pomocy. Początkowo są zaskoczeni ciepłym przyjęciem ze strony mieszkańców. Kiedy zapada zmrok, sielanka zmienia się jednak w koszmar. 

Główne zdjęcia powstaną w miejscowości Albuquerque w stanie Nowy Meksyk. W obsadzie są również Luke Grimes, Deirdre O'Connell, Micheal Ward i Clifton Collins Jr. Całość powstaje oczywiście dla studia A24, a Aster pełni funkcje producenta, reżysera i scenarzysty. Dwukrotnie nominowany do Oscara Dharius Kjondji został operatorem produkcji. 

Ostatnie role gwiazd filmu "Eddington"Opromieniona kolejnym oscarowym sukcesem Stone była ostatnio wspaniałą Bellą Baxter w filmie "Biedne istoty" Yorghosa Lanthimosa (nasz materiał o jej najlepszych rolach znajdziecie poniżej) oraz gwiazdą serialu "The Curse". Joaquin Phoenix już w październiku powróci na ekrany jako Joker w filmie "Joker: Folie a Deux", gdzie zatańczy i zaśpiewa razem z Lady Gagą. Popularność Butlera, która wystrzeliła w niebo po "Elvisie", teraz jest już na poziomie stratosfery - a wszystko za sprawą magnetyzującej roli w "Diunie. Części drugiej". Z kolei Pascal po świetnym występie w "The Last of Us" przygotowuje się do roli Mr. Fantastica z "Fantastycznej czwórki". 


"Bo się boi" w podcaście Mam parę uwagPrzypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Bo się boi": 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones