Tom Holland jako Fred Astaire. Nad filmem czuwa producenta "Spider-Mana"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Holland+jako+Fred+Astaire.+Nad+filmem+czuwa+producenta+%22Spider-Mana%22-144776
Tom Holland jako Fred Astaire. Nad filmem czuwa producenta "Spider-Mana"
źródło: Getty Images
autor: Alberto E. Rodriguez
W rozmowie z agencją Associated Press Tom Holland ujawnił, że zagra główną rolę w biografii legendy Hollywoodu, Freda Astaire'a. Film powstanie dla wytwórni Sony.     

Tom Holland jako Fred Astaire


Producentką projektu będzie Amy Pascal, z którą Holland miał okazję pracować przy trzech częściach przygód Spider-Mana. Jest bardzo niewielu aktorów, którzy są tak wszechstronni jak on – komplementuje swojego gwiazdora Pascal - To najciężej pracująca osoba, jaką znam.

Zmarły w 1987 roku Astaire uważany jest za najwspanialszego tancerza w historii kina. Słynął z nieprawdopodobnego wyczucia rytmu, perfekcjonizmu oraz innowacyjności. Jego kariera w show-biznesie trwała ponad 70 lat. Do najbardziej znanych filmów z udziałem Astaire'a należą "Gospoda świąteczna", "Parada wielkanocna", "Wszyscy na scenę", "Zabawna buzia" i "Jedwabne pończoszki".

GettyImages-613461580.jpg Getty Images © Hulton Deutsch


Przypomnijmy, że w Hollywood trwają już prace nad jednym filmem biograficznym o gwiazdorze. "Fred & Ginger" opowie historię klasycznego ekranowego duetu Astaire'a i Ginger Rogers. Twórcy zamierzają pokazać, co kryło się za ekranowym wizerunkiem pary, zarazem celebrując magię między dwoma gwiazdami. Będzie to prawdziwa love story między dwiema legendami, rozegrana zarówno zarówno na ekranie, jak i poza nim. Tytułowe role w filmie zagrają Jamie Bell i Margaret Qualley.

W najbliższych tygodniach na ekrany kin trafią dwa duże tytuły z Tomem Hollandem w roli głównej. Pierwszy z nich, "Spider-Man: Bez drogi do domu", zadebiutuje w multipleksach już 17 grudnia. 11 lutego zobaczymy z kolei ekranizację gry wideo wideo "Uncharted", w której 25-letni aktor wcielił się w postać Nathana Drake'a.

Zwiastun filmu "Uncharted"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones