Warner Bros. przenosi premierę "In the Heights" na przyszyły rok

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Warner+Bros.+przenosi+premier%C4%99+%22In+the+Heights%22+na+przyszy%C5%82y+rok-137412
Warner Bros. kontynuuje zmiany w swoim kalendarzu premier na najbliższe lata. Właśnie dowiedzieliśmy się, że na musical "In the Heights" musimy poczekać do przyszłego roku.


Film pierwotnie miał się pojawić w kinach w czerwcu. Tę datę Warner Bros. skasował miesiąc temu. Dopiero teraz studio podało, że "In the Heights" w Ameryce będzie można obejrzeć na dużym ekranie 18 czerwca 2021 roku, czyli prawie rok później niż to pierwotnie planowano.

Z powodu pandemii koronawirusa Warner Bros. w ostatnim czasie dokonał sporych roszad w kalendarzu swoich premier.

"The Batman" miał trafić do kin w czerwcu przyszłego roku. Warner Bros. przewiduje, że opóźnienie w przypadku tego widowiska nie będzie duże. Nowa amerykańska data premiery została wyznaczona na pierwszy weekend października. Studio ma z tym terminem dobre wspomnienia. To właśnie na początku października do kin wszedł "Joker".

Ostatnie problemy medialne Ezry Millera nie wpłynęły na zmianę decyzji Warner Bros. dotyczącej realizacji widowiska "The Flash". Co więcej, studio postanowiło przyspieszyć premierę o miesiąc, przenosząc ją na 1 lipca 2022 roku.

Za to na "Shazama 2" przyjdzie fanom poczekać pół roku dłużej. Jego premiera została przesunięta z kwietnia na początek listopada 2022 roku.

Warner Bros. o miesiąc przesunął premierę niezatytułowanego filmu Baza Luhrmanna, nad którym prace zostały wstrzymane, gdy Tom Hanks zaraził się koronawirusem. Obraz trafi do amerykańskich kin 5 listopada 2021 roku. Będzie więc walczył o widza z produkcją Marvela "Doctor Strange in the Multiverse of Madness".

Warner Bros. zdecydował, że nie zobaczymy w tym roku prequela "Rodziny Soprano". Film "The Many Saints of Newark" będzie miał swoją premierę dopiero w marcu 2021 roku.

Aż rok opóźnienia zaliczył biograficzny dramat sportowy "King Richard" z Willem Smithem. Nowa data premiery została wyznaczona na 19 listopada 2021 roku.

Natomiast widowisko sf "Reminiscence" z Hugh Jackmanem w roli głównej pojawi się w kinach w kwietniu 2021 roku.

Dodatkowo Warner Bros. w ogóle zrezygnował z kinowej dystrybucji animacji "Scooby-Doo!". Zamiast tego film trafi od razu na VOD. Premiera planowana jest na 15 maja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones