Woody Allen nie ma problemów ze skompletowaniem obsady

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Woody+Allen+nie+ma+problem%C3%B3w+ze+skompletowaniem+obsady-133362
Jak się okazuje, Woody Allen nie miał najmniejszych problemów ze skompletowaniem obsady swojego nowego filmu. Co jeszcze nie tak dawno temu wcale nie było pewne. Po tym, jak siłę zyskał ruch #metoo, przypomniano bowiem stare zarzuty wobec reżysera, jakoby miał molestować swoją córkę. Wybuchła afera, która zakończyła się zerwaniem współpracy z reżyserem przez Amazon. Wiele gwiazd kina twierdziło też, że nigdy więcej z Allenem nie będzie pracować, inni przepraszali za to, że w jego filmach wystąpili.

GettyImages-693965840.jpg Getty Images © Kevin Winter


Nie dotyczy to jednak Christopha Waltza ("Alita: Battle Angel"), Giny Gershon ("Riverdale"), Wallace'a Shawna ("Młody Sheldon"), Sergiego Lópeza ("Szczęśliwy Lazzaro"), Louisa Garrela ("Ja, Godard") i Eleny Anayi ("Wonder Woman"). Wszyscy oni znaleźli się w obsadzie nowego filmu Allena, który na razie nosi tytuł "WASP2019".

Będzie to historia amerykańskiego małżeństwa, które przybywa do San Sebastian na festiwal filmowy. Dają się porwać magii tej imprezy i miejsca. Ona wdaje się w romans z genialnym francuskim reżyserem. On zakochuje się w pięknej mieszkance miasta.

Zdjęcia będą kręcone oczywiście w San Sebastian. Pierwszy klaps powinien paść już w lipcu.
Udostępnij: