Zdjęcia do "The Batman: Part II" ruszą na początku 2025 roku

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+do+%22The+Batman%3A+Part+II%22+Matta+Reevesarusz%C4%85+na+pocz%C4%85tku+2025+roku-156220
Zdjęcia do "The Batman: Part II" ruszą na początku 2025 roku
Plotki o starcie okresu zdjęciowego ustalonego na początek 2025 roku zostały właśnie potwierdzone. Andy Serkis, filmowy Alfred, potwierdził informacje krążące po sieci już od jakiegoś czasu. 

"The Batman: Part II": kiedy ekipa wejdzie na plan zdjęciowy?Właściwie nie wiem nic o filmie oprócz tego, że prawdopodobnie zdjęcia ruszą z początkiem 2025 roku - powiedział Serkis w wywiadzie dla portalu Popverse.

Wypowiedź Serkisa odnosi się bezpośrednio do kreatywnych przestojów samego Reevesa. Mimo kilku napisanych wersji, scenariusz "The Batman: Part II" wciąż nie został ukończony. Obecny szef DCU, James Gunn, niedawno pytany stwierdził, że scenariusz zostanie złożony "kiedy Matt Reeves uzna, że jest on gotowy'.      

Co na ten temat powiedział Andy Serkis?Wiem, że Matt ciężko pracuje nad scenariuszem. Matt Reeves jest niezwykłym filmowcem, więc mogę jedynie założyć, że będzie to kolejny genialny scenariusz. To, co zrobił z pierwszym filmem, było niesamowite. Doskonale pracowało mi się z Robertem Pattinsonem i naprawdę nie mogę się doczekać, aby ponownie wcielić się w postać Alfreda - powiedział Serkis

Przypomnijmy, że oprócz "The Batman: Part II" wielkimi krokami nadchodzi też premiera "Superman: Legacy" planowana na lato przyszłego roku, a także "The Brave and the Bold" Andy'ego Muschiettiego, kolejny film o Batmanie osadzony w uniwersum, którego produkcja ma ruszyć z końcem 2025 roku. 

W "The Batman: Part II" obok Roberta Pattinsona mają powrócić: Zoë Kravitz, Andy Serkis, Jeffrey Wright, Colin Farrell oraz Barry Keoghan, którego przedstawiony w epilogu filmu Joker ma odegrać tym razem znacznie większą rolę. Premiera? 2 października 2026.

Zobacz program "Movie się" o pierwszej części "The Batman"

 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones